Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wakacyjne smakołyki w Porcie Łódź

Wakacyjne smakołyki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie wakacyjny Jarmark Produktów Regionalnych. Wystawcy ze swoją ofertą będą czekać na Klientów obok sklepu Saturn od 23 do 26 sierpnia.

Wakacje powoli dobiegają końca, warto zatrzymać je trochę dłużej chociażby poprzez smakołyki pochodzące z różnych regionów Polski, a także świata. Na Jarmarku w Porcie Łódź od najbliższego czwartku, 23 sierpnia, będzie można zakupić oryginalną grecką chałwę, hiszpańskie oliwki oraz mnóstwo przypraw pochodzących z różnych zakątków świata. Nie zabraknie też oczywiście polskich tradycyjnych smaków. Na stoiskach wystawców znajdziemy miody z lokalnych pasiek, suszone owoce, chrupiące pieczywo wypiekane na zakwasie oraz wędzone ryby.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jarmark Produktów Regionalnych potrwa do niedzieli 26 sierpnia. Wystawcy na swoje stoiska zapraszają w godzinach otwarcia Portu Łódź -  od czwartku do soboty: 10:00 – 21:00, w niedzielę – 10:00 – 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »