Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacyjne zabawy w Porcie Łódź

Wakacyjne zabawy w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Na najbliższy weekend (22-23 lipiec) Port Łódź przygotował dla najmłodszych kolejne atrakcje dostępne zarówno w sali zabaw, jak również na powietrzu, na Patio Centrum. Wszystkie organizowane atrakcje są bezpłatne.

Czwarty tydzień wakacji przebiegnie w sali zabaw Port Łódź Junior pod znakiem przygód w dżungli. Na odwiedzających Centrum małych podróżników czekać będą animatorzy, którzy w ciekawy sposób opowiedzą dzieciom o odległej dżungli i zwierzętach żyjących w egzotycznych lasach. Maluchy znajomością dalekich zakątków świata będą mogły pochwalić się nauczycielom po powrocie do szkoły. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będzie tzw. „małpi gaj”, w którym będzie można bawić się na linach i w basenie pełnym kolorowych piłek.

Z kolei na Patio, w sobotę i niedzielę zawitają znane i lubiane gry podwórkowe – m. in. kółko i krzyżyk, 4 linie oraz klasy. W każdy wakacyjny weekend goście Centrum mogą ponadto korzystać z działającej na Patio jedynej w Łodzi bezpłatnej wrotkarni. Na spragnionych odpoczynku czekają dodatkowo leżaki, hamaki oraz kosze plażowe. Natomiast maluchy mogą pobawić się w piaskownicy lub w dmuchanym zamku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »