Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wakacyjny Bonus od VIVO! Krosno – do zdobycia Karty Podarunkowe

Wakacyjny Bonus od VIVO! Krosno – do zdobycia Karty Podarunkowe
Zobacz więcej zdjęć »
21 czerwca w VIVO! Krosno rusza akcja „Karty za Paragony”. W czasie jej trwania, za zakupy w VIVO!, klienci Centrum Handlowego będą mogli zdobyć w prezencie Karty Podarunkowe o wartości 50 zł. Na potrzeby akcji przewidziano aż 400 Kart Podarunkowych.

Co należy zrobić, aby otrzymać Kartę Podarunkową?

Wystarczy przyjść do VIVO! Krosno w dniach 21-25 czerwca, zrobić zakupy za min. 250 zł (można połączyć maksymalnie dwa dowody zakupu), a następnie zgłosić się do Stoiska Promocyjnego, gdzie po weryfikacji paragonu będzie można odebrać prezent w postaci Karty Podarunkowej
o wartości 50 zł.

Punkt Obsługi Konkursu, zlokalizowany na Placu Centralnym, czynny będzie w godz. 12.00-20.00. W akcji biorą udział tylko paragony z zakupów zrobionych pomiędzy 21 a 25 czerwca br. Dzienny limit Kart Podarunkowych wynosi 80 sztuk.

Szczegóły na www.vivo-krosno.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »