Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wakacyjny Jarmark Regionalny

Wakacyjny Jarmark Regionalny
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na kolejny tego lata jarmark produktów regionalnych. Lokalni wystawcy pojawią się w Centrum w najbliższy czwartek 26 lipca.

Jarmark będzie zlokalizowany obok sklepu Saturn. To tutaj przez cztery dni, od 26 do 29 lipca, będzie można spróbować i zakupić zdrowe, nieprzetworzone produkty prosto od producentów. Oferta jarmarku charakteryzuje się tym, że  sprzedawana żywność wytwarzana jest w sposób naturalny, tradycyjnymi metodami bez dodatku sztucznych ulepszaczy. Na stoiskach wystawców będziemy mogli zakupić m. in. chleb wypiekany na zakwasie, wędliny, wędzone ryby, regionalne ręcznie wytwarzane sery, a także różne rodzaje miodów z lokalnych pasiek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jarmark produktów regionalnych będzie czynny dla Klientów w godzinach otwarcia Portu Łódź, czwartek – sobota 10:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 20:00.

Przypominamy, że najbliższa niedziela 29 lipca jest niedzielą handlową, zatem wszystkie sklepy będą tego dnia otwarte.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »