Gospodarka » Żywność

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na wakacyjny Jarmark Produktów Regionalnych. Wystawcy pojawią się w Centrum w czwartek, 30 czerwca obok sklepu Saturn. Lokalne przysmaki będzie można tu zakupić do niedzieli włącznie.

Na wakacyjnym jarmarku pojawi się świeże, chrupiące pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, różne rodzaje serów, w tym bardzo lubiane sery korycińskie, wędliny wędzone naturalnymi metodami, a także wędzone ryby. Podczas jarmarku wystawcy zaproponują także piwo warzone w regionalnym browarze oraz miód z lokalnych pasiek.  

Jarmark Produktów Regionalnych potrwa od 30 czerwca do 3 lipca. Wystawcy ze swoimi stoiskami będę czekać na Klientów w godzinach pracy Centrum, czwartek – sobota: 10:00 – 21:00, niedziela: 10:00 – 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »