Dom » Budownictwo

Wakaflex 2, czyli gwarantowana szczelność

Wakaflex 2, czyli gwarantowana szczelność
Zobacz więcej zdjęć »
Wszelkie otwory, załamania czy łączenia znajdujące się w połaci dachu stanowią zawsze duże wyzwanie, nawet dla doświadczonych dekarzy. Niestarannie zamontowana obróbka blacharska lub niewystarczająco trwały materiał zastosowany w obróbce komina może za sobą pociągnąć przykre konsekwencje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dlatego warto zwrócić baczną uwagę na newralgiczne elementy systemu dachowego. Ich odpowiednia ochrona pozwoli uniknąć rozszczelnień i przeniknięcia wilgoci pod pokrycie.

20 lat gwarancji
Wakaflex 2 doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed wnikaniem deszczu, śniegu i kurzu. Ponadto wykazuje długą żywotność. Taśma kolorystycznie została dopasowana do dachówek BRAAS i jest odporna na działania promieni UV. Nie wykazuje również podatności na duże zmiany temperatur. Zaletą Wakaflex jest także formowalność i rozciągliwość w dwóch kierunkach, które znacznie upraszczają wykonanie obróbki komina. Taśma nie tylko ułatwia pracę dekarzom, ale również zapewnia trwałą szczelność połączeń zarówno przy płaskich jak i profilowanych materiałach pokryciowych.

Przy tym Wakaflex odznacza się dużą wytrzymałością, dzięki zastosowaniu zatopionej w poliizobutylenie siatki aluminiowej, która sięga aż do krawędzi zewnętrznej. Wakaflex 2 to produkt z 20 letnią gwarancją!

Więcej informacji na temat właściwości taśmy Wakaflex oraz prawidłowego wykonania obróbki komina znajduje się w filmie instruktażowym dostępnym pod linkiem:

WIDEO: http://youtu.be/eGJlPGyqhM8Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

trendy_news

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »