Rozrywka i wypoczynek » Święta

Walenty rozdaje prezenty - romantyczne i ekologiczne Walentynki w NoVa Park

Walenty rozdaje prezenty - romantyczne i ekologiczne Walentynki w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Miłosne, ekologiczne breloczki i pachnące kule do kąpieli – już 10 i 11 lutego w NoVa Park będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach i stworzyć niepowtarzalny upominek dla bliskiej osoby.

Nie zabraknie również słodkich eko-prezentów rozdawanych przy okazji zakupów, by uprzyjemnić klientom celebrowanie święta zakochanych.

 

W piątek oraz sobotę poprzedzającą Walentynki, od godziny 12.00 do 18.00 będzie można kreatywnie i romantycznie spędzić czas oraz odebrać słodki prezent za zakupy. 10 lutego odbędą się warsztaty tworzenia breloczków z materiałów recyklingowych, na które warto przynieść kawałek bliskiej sercu tkaniny i stworzyć z niego unikalny drobiazg. Fragment ślubnego ubioru czy pasek od sukienki z pierwszej randki mogą zyskać dzięki temu nowe życie i pozostać wspaniałą pamiątką na lata. Warsztaty poprowadzi profesjonalna krawcowa, która pomoże uczestnikom stworzyć niepowtarzalne, małe dzieła sztuki. A już 11 lutego wszyscy entuzjaści pachnących kąpieli będą mieli okazją stworzyć ekologiczne kule kąpielowe. Pachnące kule, pełne płatków bławatka, nagietka czy róży, pozwolą wprowadzić się w błogi nastrój i powrócić myślami do letnich wieczorów. Zarówno breloczki, jak i pachnące kąpielowe kosmetyki, mogą być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, a zdobyte umiejętności pozwolą uczestnikom warsztatów wyczarowywać podobne cuda samodzielnie w domu.

 

Pełne delikatnej słodyczy, ekologiczne i rozpływające się w ustach belgijskie czekoladki lub aromatyczne herbatki będzie można otrzymać w tych dniach w NoVa Park w zamian za zakupy o wartości co najmniej 150 zł na jednym paragonie. By zdobyć zapakowane w sposób przyjazny planecie pyszności, wystarczy tylko zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Akcji i odebrać swój prezent. Liczba upominków będzie ograniczona, zatem nie warto czekać do ostatniej chwili, a wszystkie szczegóły będzie można znaleźć w dostępnym w Punkcie Obsługi Akcji regulaminie.

 

Twórcze, romantyczne i ekologiczne warsztaty w NoVa Park są doskonałą okazją do tego, by stworzyć niepowtarzalny drobiazg dla bliskiej osoby lub zaprosić ją do wspólnej, kreatywnej zabawy. Dzięki słodkim upominkom za zakupy, poszukiwanie prezentu dla swojej drugiej połówki stanie się jeszcze przyjemniejsze i sprawi, że święto zakochanych będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »