Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynki pełne upominków od Galerii Bemowo

Walentynki pełne upominków od Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Świętuj Dzień Zakochanych w Galerii Bemowo! Zrób zakupy i odbierz upominek! Czekają podwójne zaproszenia do kina lub pudełko przepysznych czekoladek! Zapraszamy w sobotę 11 lutego 2023 roku w godzinach 12.00-18.00!

Prezenty od serca na Walentynki w Galerii Bemowo! Wystarczy, że 11 lutego 2023 roku w godzinach 12.00-18.00 odwiedzisz Galerię Bemowo, zrobisz zakupy za minimum 150 złotych (na maks. 2 paragonach, z czego maks. 1 paragon może być z Carrefoura) i odwiedzisz Punkt Obsługi Akcji.

W puli nagród podwójne bilety do kina dla Ciebie i Twojej drugiej połówki lub pudełko czekoladek. Liczba upominków jest ograniczona.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »