Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynki w VIVO! Stalowa Wola

Walentynki w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Z tej okazji VIVO! Stalowa Wola, w dniu 15 lutego, przygotowało moc niecodziennych atrakcji m.in.: artystyczną sesję w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu fotograficznym, piernikowe warsztaty czy tworzenie kartek walentynkowych w formie 3D.

Nie lada gratka czekać będzie w VIVO! Stalowa Wola na wszystkich zakochanych. Z okazji zbliżających się Walentynek centrum handlowe zaprasza klientów na wyjątkową akcję prosprzedażową. Mechanizm eventu jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniu 15 lutego zrobią zakupy za min. 50 zł będą mogli odebrać poduszkę z walentynkowymi wzorami. Na tych, którzy okażą paragon na kwotę min. 100 zł czekać będzie walentynkowy komplet – dwie poduszki. Do rozdania jest aż 400 puchowych poduszek!

Ponadto w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu profesjonalny fotograf wykona zakochanym, całym rodzinom, przyjaciołom oraz najmłodszym artystyczne zdjęcia portretowe. Nie zabraknie oryginalnych gadżetów, których będzie można użyć podczas sesji. Organizatorzy nie zapomnieli o maluchach! Dzieci ozdobią tu piernikowe serca, a do tego celu użyją m.in. czerwonego lukru plastycznego i kolorowych posypek. Najmłodsi wezmą również udział w warsztatach tworzenia walentynkowych kartek z elementami 3D. Prowadzący zajęcia przybliżą dzieciom zanikającą tradycję wysyłania walentynek oraz kartek pocztowych. Na zakończenie uczestnicy warsztatów otrzymają balonowe serce, które podarują najbliższym.   

         

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »