Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynkowa sesja fotograficzna dla zakochanych w Galerii Bemowo

Walentynkowa sesja fotograficzna dla zakochanych w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 15 lutego w godzinach 12.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza mieszkańców Bemowa na wspólne świętowanie Walentynek.

W programie wydarzenia zaplanowano profesjonalne sesje zdjęciowe dla zakochanych oraz Punkt Skanowania Wspomnień.

Z okazji wielkiego święta miłości Galeria Bemowo przygotowała specjalny prezent dla swoich klientów - walentynkową strefę, w której wszyscy zakochani mogą zapozować do zdjęcia w oryginalnej, eleganckiej scenografii. W sesji zdjęciowej mogą wziąć udział zarówno seniorzy, jak i pary z krótszym stażem. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane, oprawione w ramkę i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie również działać Punkt Skanowania Wspomnień, czyli specjalne stanowisko do digitalizacji zdjęć, gdzie analogowe fotografie przyniesione przez Klientów Galerii Bemowo zostaną zeskanowane i cyfrowo odnowione. Poddane retuszowi dawne fotografie nie zostaną przekazane autorom drogą mailową. Z wybranych zdjęć powstanie Wielka Księga Miłości Bemowa!

Walentynki to czas okazywania miłości. Czemu zatem nie uwiecznić tego pięknego uczucia na długie lata? Specjalnie dla zakochanych przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Zachęcamy również do odwiedzenia Punktu Skanowania Wspomnień, gdzie udowodnimy, że ‘Wiele nas łączy’, a miłość nie zna granic i nie liczy lat!– mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w atrakcjach walentynkowych w Galerii Bemowo jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »