Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynkowe szaleństwo i dinozaury – zaprasza Port Łódź!

Walentynkowe szaleństwo i dinozaury – zaprasza Port Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne oraz bliskie spotkania z … dinozaurami – takie atrakcje na najbliższe dni przygotował dla dzieci Port Łódź Junior.

WIELKA GIRLANDA Z SERDUSZEK

Przez cały najbliższy tydzień w Porcie Łódź Junior wszystko będzie… na czerwono i z serduszkiem! To oczywiście za sprawą przypadających Walentynek, kiedy miłość i sympatię do bliskich nam osób wyrażamy w szczególny sposób, obdarowując się wzajemnie kartkami z życzeniami oraz upominkami. W sali zabaw na wszystkie dzieci czeka mnóstwo serduszek i dobrej zabawy. Najmłodsi, wspólnie z animatorkami, stworzą najdłuższą w historii „Juniora” girlandę – oczywiście z walentynkowymi życzeniami. Ponadto dzieci wykonają własnoręcznie upominki, które będą mogły podarować swoim najbliższym lub sympatii z przedszkola czy szkoły. Nie zabraknie także zwariowanych zabaw, jak serduszkowa bitwa na poduszki oraz konkursów, podczas których wygrać będzie można tajemniczą czerwoną nagrodę!

DINOZAURY ATAKUJĄ!

W kolejnym tygodniu „Juniora” opanują dinozaury. W lutym, a dokładnie 26 lutego, przypada dzień tych prehistorycznych zwierząt, które nie przestają nas fascynować! Sala zabaw zaprasza maluchy na wielką przygodę z dinozaurami, poznamy m. in. tyranozaura i pterodaktyla oraz zamienimy się w poszukiwaczy jaj dinozaurów. Do tego na najmłodszych czekają niesamowite zawody – wyścigi w wielkich łapach! Kto da radę?

Sala zabaw Port Łódź Junior jest bezpłatna, do wspólnej zabawy zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Port Łódź Junior znajduje się przy strefie restauracyjnej Centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »