Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Walentynkowy konkurs w Bonarce

Zanim emocje zakochanych osiągną poziom wrzenia, w walentynkowym konkursie zorganizowanym przez Bonarkę, już można wygrać cenne nagrody! Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy jedynie podzielić się unikatowym linkiem z jak największym gronem znajomych.

Na stronie www.bonarkacitycenter.pl/walentynki działa specjalna aplikacja, dzięki której każdy, kto zapisze się do Bonarkowego newsletter’a otrzyma unikatowy link, którym należy podzielić się z jak największą liczbą przyjaciół! Zasada tej zabawy jest wyjątkowo prosta – 1 zapisana osoba = 1 punkt. Oczywiście im więcej punktów, tym większe możliwości otrzymania wartościowych nagród. W konkursie Bonarki do wygrania są bowiem aż 23 karty podarunkowe. Ich wartość to 100, 200, 500 a nawet 1000 zł.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W konkursie Bonarki możecie zdobyć nagrody, które wywołają szeroki uśmiech na twarzach najbliższych! Nie ma na co czekać - do dzieła!

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (3)

 • avatar
  ~wicia 2015-02-13 19:30:58

  hahaha no ja też dzisiaj coś kupię na jutro dla mojego ;)

 • avatar
  ~hasacz 2015-02-13 16:45:11

  Ja tam mam swoje walentyki dzisiaj o 19, zaczyna się wyprzedaż w ME własnie :P

 • avatar
  ~walek 2015-02-12 12:12:32

  jak nagrody to powinno je sponsorować media expert inne nie będą atrakcyjne :P


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »