Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Walentynkowy lot balonem z Magnolia Park

Już w najbliższą niedzielę, 13 lutego, centrum handlowe Magnolia Park wspólnie z Prezentokreacją zapraszają na zmysłowe Walentynki.

Zakupowe szaleństwo w atrakcyjnych cenach , pokazy barmańskie, nauka tańca oraz liczne konkursy, w których do wygrania romantyczny lot balonem dla dwojga i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Każdy kto szuka ciekawego pomysłu na spędzenie niedzielnego popołudnia przed Dniem Zakochanych powinien odwiedzić centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu, w którym już 13 lutego, o godzinie 13:00 rozpoczną się zmysłowe Walentynki pełne promocji, zabaw i konkursów.

Nauka tańca i pokazy zmysłowej salsy w wykonaniu profesjonalistów, pokaz barmański z udziałem Mistrza Świata barmanów z Rio de Janeiro, sesje fotograficzne dla zakochanych w koszu balonowym, to jedynie wybrane atrakcje, które czekają na klientów
Magnolia Park. Podczas imprezy odbędą się także liczne konkursy, w których do wygrania między innymi karnety do Szkoły Tańca Malwiny Pietrzyk. Najlepsza para zakochanych ma szansę zdobyć nagrodę główną – dwugodzinny romantyczny lot balonem dla dwóch osób.

Podczas imprezy o godzinie 16:00 poznamy również laureatów konkursu „Karnawałowy szał nagród”. Zwycięzcy otrzymają iPady firmy 
Apple i bon na zakupy o wartości 1.000 złotych w towarzystwie stylisty.

Zmysłowe Walentynki z Magnolia Park rozpoczną się 13 lutego o godzinie 13:00.

Szczegółowy imprezy dostępne na www.magnoliapark.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »