Firma » Biznes

Walka o darmowe studia podyplomowe rozpoczęta

Jak wyróżnić się w morzu magistrów poszukujących pracy? – na to, nurtujące niejednego absolwenta wyższej uczelni, pytanie odpowie tegoroczna edycja programu Forum Praktyki Gospodarczej – biznes w internecie dla każdego.

Bezpłatne studia podyplomowe i bony edukacyjne nawet do 80% rabatu na wybrane kierunki studiów podyplomowych - to nagrody czekające na uczestników konkursu organizowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe i portal Pracuj.pl.. Konkursowe zmagania wystartowały 25 maja i potrwają do 22 czerwca na stronie www.forumpraktyki.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


W tegorocznej edycji konkursu Forum Praktyki Gospodarczej może wziąć udział każdy, kto pragnie poszerzać swoje zawodowe horyzonty i pogłębiać wiedzę z zagadnień biznesowych. Uczestnik konkursu musi być jednak absolwentem wyższej uczelni. Do konkursu może zatem przystąpić każdy magister, inżynier czy licencjat w dowolnym wieku, w którego zainteresowaniach leży tworzenie i promocja przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oferowanych w tym zakresie przez internet.

Jak wygrać studia podyplomowe?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie Forum Praktyki Gospodarczej - www.forumpraktyki.pl i rozwiązać test wiedzy składający się z 15 pytań. W drugim etapie na uczestników konkursu czeka nieco większe wyzwanie - rozwiązanie jednego z trzech zadań (typu case study) do wyboru. Tematyka obu etapów koncentruje się na zagadnieniach związanych z promocją młodego biznesu i popularnymi rozwiązaniami z zakresu marketingu i zarządzania, które wspierają przedsiębiorczość.

Kto wygrywa?

Laureatami 5 nagradzanych miejsc będą osoby, które zaproponują najbardziej interesujące i jednocześnie możliwe do realizacji rozwiązanie dla postawionego problemu. Jest o co walczyć - bezpłatne studia podyplomowe oraz bony edukacyjne w postaci 80%, 70%, 60%, 50% zniżki na wybrany kierunek studiów podyplomowych na WSB w 9 miastach w całej Polsce czekają na najbardziej kreatywnych uczestników. Konkursowe prace oceni specjalna komisja przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości - specjalistów w dziedzinie wspierania przedsiębiorczości w Polsce poprzez tworzenie i rozwój małych i średnich firm.

Program Forum Praktyki Gospodarczej organizowany jest nieprzerwanie od 2001 roku przez Wyższe Szkoły Bankowe (www.wsb.pl) - liderów wśród niepublicznych uczelni biznesu w Polsce. Partnerem programu jest Pracuj.pl - wiodący portal rekrutacyjny. Celem programu jest zwrócenie uwagi osób w różnym wieku na ogromną rolę wykształcenia w procesie budowania sukcesu i poszerzania swoich zawodowych horyzontów.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości - ogólnopolska fundacja wspierająca przedsiębiorczość w Polsce, Inwestycje.pl - niezależny portal finansowo - gospodarczy, Marketing przy Kawie - branżowa baza wiedzy o marketingu i reklamie, MM Silesia - śląski serwis informacyjno-społecznościowy oraz Nowoczesna Firma - medium wiedzy dla biznesu.

 

 

Informacji na temat firmy TEB Akademia, Grupy Wyższych Szkół Bankowych oraz działań o zasięgu ogólnopolskim udziela:

Elżbieta Bednarkiewicz,
Kom. 600 760 653,
e-mail: e.bednarkiewicz@teb-akademia.pl

Informacje na temat konkursu:

Aleksandra Świst,
Tel. 0618853525,
e-mail: a.swist@teb-akademia.pl

 

* * *

 

Informacje o organizatorze:

Wyższe Szkoły Bankowe położone są w 9 miastach w Polsce w: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Kluczem do osiągnięcia pozycji najlepszych szkół biznesowych jest dla Wyższych Szkół Bankowych szeroka i dostosowana do potrzeb rynku pracy oferta edukacyjna.

Wyższe Szkoły Bankowe oferują:

  • studia I stopnia na kierunkach: Administracja, Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Informatyka i Ekonometria, Logistyka, Stosunki międzynarodowe, Politologia, Zarządzanie i Turystyka i rekreacja,
  • studia II stopnia na kierunkach: Finanse i Rachunkowość, Politologia, Zarządzanie,
  • łącznie 132 specjalności na studiach I i II stopnia,
  • ponad 90 kierunków na studiach podyplomowych,
  • studia MBA i Executive MBA- amerykańscy i europejscy partnerzy,  studia dofinansowane z środków UE,
  • 3 Uniwersytety Każdego Wieku,
  • ponad 100 uczelni partnerskich w 25 krajach,
  • 40 kół naukowych,
  • biura karier i inkubatory przedsiębiorczości,
  • rozbudowany system stypendialny.

Wyjątkowość Wyższych Szkół Bankowych polega na umiejętności działania w grupie. Ścisła współpraca pomiędzy poszczególnymi uczelniami i wymiana doświadczeń pozwala unowocześniać ofertę edukacyjną i co najważniejsze wciąż podnosić jakość warunków studiowania.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.chrzanowska@teb-akademia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »