Rozrywka i wypoczynek » Sport

Walki na Woronicza: gala kickboxingu w TVP Sport. Nitus wspiera sportowców

Walki na Woronicza: gala kickboxingu w TVP Sport. Nitus wspiera sportowców
Zobacz więcej zdjęć »
Po przymusowej przerwie, na ring wracają długo wyczekiwane zmagania kickboxerów. Determinacja i szacunek. Pokora i cierpliwość. Uśmiech i łzy. Wszystko to w jednym, nietypowym miejscu, w studiu telewizyjnym na Woronicza.

Historyczna gala kickboxingu

W najbliższą sobotę 13 czerwca odbędzie się w Warszawie pierwsza w historii studyjna gala kickboxingu HFO: Aim High. Transmisję z tego emocjonującego wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport. Przed ekranami telewizorów warto zająć miejsca już o godzinie 19:45, kiedy rozpocznie się relacja ze studia. Na początek ekscytujących walk poczekamy do godziny 20:00. Zmagania zawodników będą komentować Sebastian Szczęsny oraz Piotr Jagiełło. Rywalizację sportowców można również śledzić na żywo na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Na ringu stoczy walkę 10 zawodników, tworząc pięć spektakularnych kompilacji.

Organizacja gali kontra koronawirus

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce doprowadziła do zamrożenia sportowych wydarzeń. Z każdym kolejnym dniem są one konsekwentnie przywracane do życia, ciesząc swoich spragnionych sportowych wrażeń fanów. Teraz nadchodzi czas na zawodników i kibiców kickboxingu. Halny Fight Organization od wielu lat organizuje przyciągające rzesze zainteresowanych zmagania K-1. Tym razem ta mocno wyczekiwana gala odbędzie się w specjalnie zaaranżowanym studiu Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie, przesądzając o innowacyjnym widowisku, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Organizatorzy wydarzenia kładą silny nacisk na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Z tego powodu zawody odbędą się bez udziału widowni, ale dzięki transmisji w publicznej telewizji każdy będzie mógł pośrednio uczestniczyć w wydarzeniu. Komentatorzy natomiast nie będą ulokowani zaraz przy ringu, a zajmą miejsca w loży umieszczonej piętro niżej. Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie ze ścisłym rygorem sanitarnym, z zachowaniem specjalnych środków ostrożności.

Walka wieczoru

W walce wieczoru staną naprzeciw siebie doświadczeni kickboxerzy Michał Gęsiarz (Golden Glory Berlin) oraz Patryk Radoń (ŁKS Łódź). Obaj zawodnicy słyną z ofensywnego stylu i mają na swoim koncie wywalczone znaczące sukcesy. W 2018 r. Gęsiarz zdobył mistrzostwo Europy organizacji IPTA w formule pro am. Natomiast Radoń w ostatnim swoim pojedynku pokonał Artema Voskoboynikova, zwanego „Katem Polaków”. Starcie tych dwóch zawodników bez wątpienia będzie niezwykle widowiskową i równą walką.

Zmagania kobiet

Wielu kibiców z niecierpliwością czeka na walkę płci pięknej. Do starcia dojdzie pomiędzy Dominiką „Zośką” Filec (Absortio Gym) a Martą „Waderą” Waliczek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała). Zośka zasłużyła na zaszczytne miano mistrzyni Polski WKN oraz ISKA. Wadera natomiast, wielokrotna amatorska mistrzyni Polski i świata w różnych formułach, po trzech latach przerwy wraca do K-1. Obie zawodniczki słyną z bezkompromisowego stylu i nie ulega wątpliwości, że zapewnią kibicom emocjonujące widowisko.

Pozostałe walki

Na ringu swoje umiejętności zaprezentują także Bartłomiej Domalik w walce z Tomaszem Koniecznym. Rafał Korczak stanie naprzeciwko Karola Łasiewicza, natomiast Maksim Szybaskow skrzyżuje rękawice z Jakubem Sycem. Zróżnicowane kategorie wagowe, odmienne doświadczenia oraz nieposkromiony zapał do walki z pewnością dostarczą nam niesamowitych sportowych emocji.

Nitus wspiera sportowców

Jednym ze sponsorów imprezy będzie renomowana firma NITUS. Polski producent niezmiennie od wielu lat wspiera zawodników w sportowych zmaganiach.

-Jesteśmy dumnym sponsorem wielu wydarzeń, inicjatyw i przedsięwzięć, które organizuje Halny Fight Organization. Wierzymy w ich pomysłodawców oraz idee, jakie proponują. Sport to zawsze dobra droga, która ucząc pokory i wytrwałości, uczy życia. Cieszymy się, że Gala HFO: Aim High będzie transmitowana w publicznej telewizji, zwiększając zasięg odbiorców. W imieniu sponsora serdecznie polecamy, jednocześnie gorąco zapraszając do kibicowania – mówi Paweł Orzeł, dyrektor firmy Nitus.

Na koniec warto wspomnieć, że firma NITUS jest sponsorem tytularnym organizowanej regularnie przez HFO NITUS Euroligi. Liga ta istnieje od 2016 roku i już na stałe wpisała się w kalendarz sportów walki w Polsce. Została ona stworzona dla zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kickboxingiem. Dzięki takim imprezom uczestnicy mogą nabrać obycia i doświadczenia w zmaganiach na ringu, aby w przyszłości wystąpić na profesjonalnych zawodach, takich jak omawiana gala kickboxingu HFO: Aim High.

Informacje w pigułce

Co: Gala kickboxingu HFO: Aim High

Kiedy: 13.06.2020 r., godz. 20:00

Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport

Karta walk HFO: Aim High

  • 70 kg: Michał Gęsiarz (Golden Glory Berlin) vs Patryk Radoń (ŁKS Łódź)
  • 61 kg: Marta Waliczek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Dominika Filec (Absortio Gym)
  • 85 kg: Bartłomiej Domalik (Jarosz Fight Club) vs Tomasz Konieczny (CAF Rzeszów)
  • 95 kg: Rafał Korczak (Aligatores Warszawa) vs Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy)
  • 60 kg: Jakub Syc (LEGION Głogów) vs Maksim Szybaszow

 

___________________________________________________________________

***

Firma NITUS specjalizuje się w produkcji bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Jest także producentem stolarki aluminiowej, PVC i przeciwpożarowej, rolet zewnętrznych, moskitier oraz komórek lokatorskich. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Jurków (powiat brzeski, woj. małopolskie).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NITUS
http://www.nitus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »