Dom » Wnętrza

Wanna Natur Mineral w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Wanna Natur Mineral to ekskluzywny produkt wyróżniający się innowacyjnym wzornictwem, wyjątkową stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Nie dziwi zatem, że zachwyciła ekspertów konkursu Dobry Wzór 2019, którzy zakwalifikowali ją do finału prestiżowego plebiscytu wzorniczego.

Wanna Natur Mineral znalazła się w znamienitym gronie finalistów konkursu i zostanie zaprezentowana na wystawie „DOBRY WZÓR 2019” uznawanej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców za najlepszą wystawę designu w Polsce. Wystawę będzie można oglądać od 25 października do 1 grudnia 2019 w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Zmienia łazienkę w salon kąpielowy

Wanna Natur Mineral wyróżniona w konkursie to produkt cechujący się innowacyjnym designem i minimalistycznym wykończeniem. Jest doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnych łazienek, w których wanna stanowi centralny punkt i miejsce relaksu, a także staje się estetyczną dominantą nadającą charakteru całemu pomieszczeniu.

Ten ekskluzywny produkt stworzony przy użyciu materiału naturalnego pochodzenia, którego głównym składnikiem jest dolomit, cechuje się doskonałymi właściwościami używkowymi. Odporność na odbarwienia, plamy, rysy i ścieranie to zasługa specjalnej, wyjątkowo trwałej powierzchni, dzięki której wanna wygląda doskonale przez wiele lat. Za sprawą niebanalnego designu i ponadczasowego stylu, zamienia łazienkę w ekskluzywny salon kąpielowy z luksusowym wykończeniem.

Wyróżnienie dla najlepszych

Dobry Wzór to pierwszy polski konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane artykuły i usługi. Uczestnictwo w finale tego organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego plebiscytu to wyróżnienie dla firm i projektantów oraz potwierdzenie wysokiej jakości tworzonych przez nich produktów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 187 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: praca, dom, usługi, sfera publiczna, grafika użytkowa i opakowania, nowe technologie, nowe materiały produkcyjne, transport i komunikacja oraz moda i akcesoria. Multidyscyplinarne jury złożone z ekspertów oceniało produkty biorąc pod uwagę szereg kryteriów, m.in. cech wizualnych, użytkowych, ekonomicznych, a także wartości dodatkowych obejmujących komfort użytkowania, oryginalność i innowacyjność. Czy wanna Natur Mineral zostanie laureatem konkursu Dobry Wzór 2019? Tego dowiemy się podczas finału tegorocznej edycji plebiscytu - uroczystej gali, która odbędzie się 24 października 2019 r.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piarowieczkrwiikosci

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »