Firma » Biznes

Warszawski rynek szkoleń kwitnie

Gród nad Wisłą ze względu na swój stołeczny charakter i jak bycie stolicą krajowego biznesu jest również siedzibą wielu spółek szkoleniowych. Bez kłopotu można doszukać się około 1000 kilkuset większych i mniejszych podmiotów prowadzących różnego rodzaju szkolenia.

Pracodawcy względnie osoby prywatne chcące skorzystać z szansy rozwinięcia własnej wiedzy lub swoich pracowników mogą dokonać wyboru kursami zawodowymi, szkoleniami psychologicznymi i programami nauki języka obcego.

Różne są również sposoby finansowania szkoleń, począwszy od szkoleń typowo komercyjnych w wypadku, których uiścimy pełną odpłatność za szkolenie, przez szkolenia częściowe opłacone przez fundusze UE (przede wszystkim szkolenia otwarte, w których wartość dotacji będzie zależała od warunków spełnianych przez przedsiębiorstwo, po szkolenia w 100%w całości sfinansowane z UEfunduszy a prowadzone przez organizacje takie jak fundacje, związki zawodowe i urzędy pracy.

W Warszawie duży popyt na szkolenia łączy się z równie wysoką podażą warsztatów. Według danych Google globalna ilość zapytań dla frazy szkolenia warszawa wynosi ponad 33 tysiące zapytań co miesiąc, tyle samo dla frazy szkolenie warszawa. Dla porównania liczba zapytań dla frazy szkolenia wrocław to już tylko niewiele ponad 18 tysięcy zapytań miesięcznie.

Jedną z warszawskich spółek szkoleniowych jest funkcjonująca na rynku od ponad 10 lat (rok założenia 2001) firma jest BO NAVIGATOR Spółka Szkoleniowa. Spółka obejmująca swoim szkoleniami nie tylko Warszawę ale i całą Polskę. Firma prowadzi zarówno szkolenia otwarte jak i szkolenia zamknięte dostosowane do potrzeb i specyfiki zamawiającego klienta. Na nasze specjalne zamówienie w BO NAVIGATOR możemy przeprowadzić szkolenie indywidualne z wybranego przez nas obszaru merytorycznego lub coaching. Programy szkoleń zostały zostały przygotowane i są realizowane (co dumą pokreśla spółka przez trenerów-praktyków, czyli Dyrektorów i Kierowników wyższego szczebla mających wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z tematyką prowadzonych szkoleń.

W strukturze spółki pracują najlepszej klasy fachowcy (etatowi trenerzy i specjaliści ds. szkoleń) odpowiadający za utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług i właściwy poziom tematyczny tematów szkoleniowych. Uczestnicy szkoleń realizowanych przez tą spółkę podkreślają, że ich cechą jest to, że są one prowadzone narzędziami interaktywnymi angażującymi w proces uczenia się uczestników szkolenia. Biorąc udział w szkoleniu możemy więc spodziewać się udziału w ćwiczeniach indywidualnych i zespołowych, pracy w małych grupach, rozwiązywania testów i arkuszów autodiagnozy, pracy na studiami przypadku, uczestnictwa w burzach mózgów.

Warte podkreślenia jest dodatkowo to, że od lutego 2010 roku BO NAVIGATOR posiada własne Centrum Konferencyjne wraz niezbędnym zapleczem gastronomicznym i technicznym, w którym prowadzi swoje szkolenia. Wszystkie szkolenia BO NAVIGATOR są prowadzone zgodnie z KODEKSEM DOBRYCH PRAKTYK Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Firma jest dodatkowo członkiem założycielem izby.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Daniel Bogusz

Komentarze (1)

  • miramariage
    miramariage 2011-02-09 12:58:18

    Podpisujemy się pod tym artykułem i prosimy o więcej. W końcu- dbanie o zęby to równie ważna sprawa ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »