Dom » Budownictwo

Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe – oświetlenie na życzenie!

Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe – oświetlenie na życzenie!
Zobacz więcej zdjęć »
Słabe światło żarówki podczas pracy w warsztacie lub też nieporęczne lampy, które uparcie zmieniają swoje położenie są utrapieniem zarówno profesjonalnych mechaników, jak i amatorów majsterkowania w garażu. Dlatego firma Lange Łukaszuk zaprezentowała nową warsztatową lampę diodową marki AS Schwabe.
Światło diody
Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością i funkcjonalnością. Zwiększona ilość diod do 44 (36+8) sztuk zamontowanych w urządzeniu, promieniuje mocnym, zimnym światłem, dzięki któremu można łatwiej rozróżnić kontury przedmiotów w porównaniu ze światłem ciepłym. Warto zwrócić uwagę, że silne światło lampy warsztatowej jest również bardzo trwałe - żywotność diod LEDowych to przeszło 10 000 godzin! Z kolei naładowanie w pełni akumulatora, które trwa ok. 2 godzin, pozwoli na nieprzerwaną pracę przez 6 - 8 godzin. Należy pamiętać, że jasne i mocne światło daje możliwość zwiększenia precyzji pracy oraz uniknięcia wielu wypadków, które mogą się zdarzyć na źle oświetlonej powierzchni.
Funkcjonalna budowa
Zastosowana konstrukcja lampy diodowej AS Schwabe z pewnością wspomoże pracę w każdym warsztacie. Wygodnie wyprofilowana rękojeść pokryta antypoślizgowym materiałem doskonale zabezpiecza przed wyślizgnięciem się urządzenia z dłoni. Z kolei specjalne diody umieszczone na czole lampy przydają się do oświetlania trudno dostępnych miejsc, takich jak wszelkiego rodzaju wnęki czy szczeliny. Kolejnym udogodnieniem jest obrotowy hak, który pozwala na przymocowanie lampy w wybranym miejscu, co znacznie ułatwia oświetlenie powierzchni, na której aktualnie pracujemy. Klasa szczelności IP54 gwarantuje natomiast, że lampie tej nie grozi uszkodzenie poprzez zachlapanie wodą lub przedostanie się do wnętrza urządzenia pyłu.
Firma AS - Schwabe po raz kolejny udowodniła, że nie bez przyczyny jej produkty zasługują na miano budowlanych AS-ów. Prosta, niezwykle funkcjonalna warsztatowa lampa diodowa pozwala na oświetlenie praktycznie każdej powierzchni mocnym i jasnym światłem, co sprawia, że praca po zmroku lub też w zaciemnionym pomieszczeniu nie jest już tak kłopotliwa jak wcześniej.
Warsztatowa lampa diodowa AS42415, cena 169,00 zł netto

Producent: AS Schwabe
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »