Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Warsztaty artystyczne dla dzieci i bezpłatna wrotkarnia – zaprasza Port Łódź

Warsztaty artystyczne dla dzieci i bezpłatna wrotkarnia – zaprasza Port Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze przez trzy tygodnie na Patio Portu Łódź działać będzie bezpłatna wrotkarnia wyposażona w profesjonalny tor do jazdy i niezbędny sprzęt.

Centrum zaprasza ponadto do korzystania ze strefy relaksu i placu zabaw dla maluchów z dmuchanym zamkiem. Natomiast już w najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których nauczą się własnoręcznie wykonywać medaliki i bransoletki. 

Stanowiska warsztatowe, profesjonalne animatorki i udostępnione dzieciom kolorowe materiały – tak w sobotę (18 sierpnia) przebiegać będą warsztaty artystyczne dedykowane najmłodszym. Port Łódź zaprasza dzieci na Patio w godzinach 12:00 – 20:00. Prowadzący zajęcia pokażą najmłodszym, jak własnoręcznie zrobić swoją własną kolorową biżuterię. Każdy mały artysta będzie mógł przygotować pod okiem animatorek wymarzoną bransoletkę lub medalik o wybranym kształcie, wielkości i kolorze.

Każdego dnia na Patio czynna jest także bezpłatna wrotkarnia, która zaprasza dorosłych i dzieci w godzinach 12:00 – 20:00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Wrotkarze mają tu do dyspozycji profesjonalny tor do jazdy, wypożyczalnię sprzętu oraz kaski i ochraniacze. W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę handlową można tu również bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów.

Natomiast w strefie relaksu, zlokalizowanej w pobliżu urokliwej fontanny, jeszcze do 2 września korzystać można z leżaków, hamaków oraz koszy plażowych. Z kolei dla lubiących czynny wypoczynek, Port Łódź udostępnił na swoich terenach zewnętrznych boisko do gry w siatkówkę plażową, plenerową siłownię oraz profesjonalną strefę treningową dla psów, w której każdy właściciel czworonoga może aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dodatkowo, przypominamy, że w najbliższą środę, 15 sierpnia przypada Święto WNMP oraz Święto Wojska Polskiego. Tego dnia Port Łódź będzie nieczynny z wyłączeniem klubu fitness Fit Fabric, który zaprasza w godzinach 8.00-20.00 i toru kartingowego na tyłach Centrum ( 10.00-21.00).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )