Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Warsztaty DIY na Targu Śniadaniowym w Warszawie z Altax Viva Garden!

Warsztaty DIY na Targu Śniadaniowym w Warszawie z Altax Viva Garden!
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty dla dzieci i dorosłych już 3 czerwca br. (sobota) na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu (skwer pomiędzy al. Wojska Polskiego 1 a ul. Śmiałą) w godzinach od 10:00 do 16:00.

3 czerwca br. na skwerze pomiędzy aleją Wojska Polskiego 1 i ulicą Śmiałą na warszawskim Żoliborzu odbędzie się Targ Śniadaniowy, na którym ze swoim stoiskiem będzie Altax Viva Garden!. Uczestnicy targu będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w warsztatach, które wspólnie poprowadzą: Paweł Machomet - autor bloga Rzuć Pan Okiem i specjalista od odnawiania mebli oraz Martyna Kaczmarek - projektantka i miłośniczka ogrodów, ambasadorka Altax Viva Garden!.

Altax Viva Garden! to innowacyjny produkt, który w tym roku wszedł na rynek. Farby Viva Garden to aż 29 pełnych życia kolorów, dzięki którym z łatwością odświeżysz wystrój swojego ogrodu. Można je skutecznie i wygodnie stosować na wielu akcesoriach do ozdoby ogrodu i tarasu, jak również na różnego rodzaju architekturze ogrodowej. Struktura farby idealnie pokrywa drewno, cegłę, metal, beton oraz terakotę i kamień.

Na odwiedzających targi będzie czekać Martyna Kaczmarek, która przeprowadzi proste szkolenie z DIY. Będzie pokazywać, jak ze skrzynek po winie zrobić dekoracyjną doniczkę na kwiaty. Doradzi nie tylko w kwestii doboru kolorów, lecz także podpowie, jak odpowiednio zadbać o posadzone w niej rośliny. Nie zapomniano również o najmłodszych, zaplanowano dla nich kreatywne zajęcia, m.in. malowanie doniczek i sadzenie kwiatów. Warsztaty z Martyną będą się odbywać o pełnej godzinie zaczynając od 10:00 aż do ostatniej tury o 15:00.

Paweł Machomet, autor bloga Rzuć Pan okiem, z kolei poprowadzi zajęcia dla zamkniętej grupy, w trakcie których zademonstruje jak z krzesła zrobić dekoracyjny kwietnik. Uczestnicy zostaną uzbrojeni w pędzle, wałki, gąbki i drewniane krzesło, które będą malować nowym zestawem farb Altax Viva Garden! Podczas warsztatów Paweł pokaże na co warto zwracać uwagę przygotowując mebel do malowania, jak dobrać narzędzia, by uzyskać zamierzony efekt (idealnie gładka i jednolita powierzchnia, rustykalna stylizacja, geometryczny wzór, ombre itd.). Nauczy jak malować, aby wyeliminować zacieki i odpryski. Ponadto, zdradzi kilka cennych tricków związanych z doborem barw i ich oddziaływaniem na przestrzeń, które na pewno okażą się przydatne dla osób zaczynających swoją przygodę z DIY! Po warsztatach każdy z uczestników będzie mógł zabrać krzesło ze sobą. Aby wziąć udział w warsztatach z Pawłem Machometem należy się zarejestrować wysyłając mail pod info@rzucpanokiem.pl – liczba miejsc ograniczona.

Od godziny 14.00 do 16.00 Paweł będzie odpowiadał na pytania wszystkich tych, którzy poszukują informacji odnośnie renowacji mebli, doboru odpowiednich farb i tkanin obiciowych, gdzie szukać odpowiednich materiałów i narzędzi itd.

Na wspólne spędzenie czasu i świetna zabawę w doborowym towarzystwie zapraszamy sympatyków DIY wraz z dziećmi, chcących spędzić wolny czas na świeżym powietrzu w kreatywny sposób, co będzie także szansą na spotkanie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sylwia.dobkowska@publicis-consultants.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »