Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

WARSZTATY GLINIARSKIE DLA DZIECI W EMPIKU W BONARCE

WARSZTATY GLINIARSKIE DLA DZIECI W EMPIKU W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
20 października o godz. 12:00 w Empiku w Bonarce będzie królowała glinka samoutwardzalna. Podczas warsztatów dzieci nauczą się m.in., jak ulepić z niej stylowy lampion w kształcie dom-ku. Brudne ręce będą obowiązkowe.

Glinka samoutwardzalna to bardzo plastyczny materiał, z którego można stworzyć wiele niezwykłych przedmiotów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia autora. Glinka w przeciwieństwie do gliny ceramicznej nie wymaga wypalania w piecu. Wysycha na powietrzu. Przedmioty z obu rodzaju glin cechują się podobnymi właściwościami.

Podczas warsztatów pod czujnym okiem instruktora będą wykonywane lampiony w kształcie domku, do którego wnętrza będzie można wstawić świeczkę. Uczestnicy będą mogli również stworzyć z glinki całkowicie autorskie kompozycje. Wszystkie przedmioty zostaną pod koniec zajęć pomalowane farbami.

Ze względu na wykorzystywane materiały podczas warsztatów, do zabawy zapraszamy dzieci powyżej 8-ego roku życia.

Zapisy pod nr tel.: 603 114 165Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »