Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Warsztaty i Jarmark – Port Łódź wprowadza w świąteczny nastrój

Warsztaty i Jarmark – Port Łódź wprowadza  w świąteczny nastrój
Zobacz więcej zdjęć »
Styropianowe bałwanki, unikatowe bombki i zdjęcia z Mikołajem w postaci przypinek – na te atrakcje mogą liczyć najmłodsi, którzy 20 i 21 grudnia wezmą udział w warsztatach Portu Łódź. W bożonarodzeniowy klimat wprowadzi również Jarmark Produktów Regionalnych, który gości w w centrum do 23 grudnia.

Podczas weekendowych warsztatów, odbywających się w Atrium obok sklepu IKEA, nie zabraknie ozdabiania choinek, tworzenia łańcuchów na bożonarodzeniowe drzewka czy też pokonywania labiryntu i rozwiązywania krzyżówek. Organizatorzy zadbają również
o to, by dzieci spędziły czas angażując się w zajęcia plastyczne, podczas których poświęcą się tworzeniu świątecznych kartek i ozdabianiu styropianowych bałwanków.

Wielką atrakcją jest możliwość zrobienia wyjątkowych zdjęć z Mikołajem i umieszczenie ich na specjalnych przypinkach, które mogą  dzieciaki mogą zabrać ze sobą jako pamiątkę.

 

O zdrowe produkty na wigilijnym stole dbają wystawcy Świątecznego Jarmarku Produktów Regionalnych, którzy zlokalizowani obok sklepu Saturn, proponują klientom Portu Łódź regionalne wyroby, takie jak: miody, sery, wędliny czy aromatyczne pieczywo. Tradycyjnie już nie zabraknie przypraw, smakowych herbat i rękodzieła, które może sprawdzić się jako gwiazdkowy prezent.

 

- W Porcie Łódź uważamy, że święta to piękny czas, który, jeżeli to możliwe, warto celebrować najdłużej, jak to tylko możliwe. Dlatego też w bożonarodzeniowy nastrój postanowiliśmy wejść w tym roku nieco wcześniej, organizując od początku grudnia świąteczne warsztaty dla najmłodszych. Mamy także nadzieję, że w świątecznych przygotowaniach pomoże nam Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego zaopatrzymy się w naturalne i zdrowe smakołyki – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Portu Łódź.

 

Ostatnie, przedświąteczne warsztaty w Porcie Łódź odbędą się w weekend 20 i 21 grudnia w sobotę (10.00-20.00) i niedzielę (11.00-19.00) w Atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wielbiciele Jarmarku Produktów Regionalnych, zlokalizowanego obok sklepu Saturn, mogą go odwiedzać do 23 grudnia w godzinach otwarcia centrum, które ze względu na przedświąteczny okres zostały zmienione. 20, 22 i 23 grudnia centrum będzie otwarte w godzinach 10.00-22.00.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »