Rozrywka i wypoczynek » Hobby

WARSZTATY KREATYWNE - BIŻUTERIA Z MASY FIMO

WARSZTATY KREATYWNE - BIŻUTERIA Z MASY FIMO
Zobacz więcej zdjęć »
WARSZTATY KREATYWNE - BIŻUTERIA Z MASY FIMO 18 lutego, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Przygotowanie nawet codziennej stylizacji w taki sposób, by robiła niecodzienną furorę może być czystą przyjemnością i świetną zabawą. Czasem największe wrażenie osiąga się dzięki dodatkom – oryginalnej broszce, wisiorkowi albo kolczykom. Podczas naszych warsztatów kreatywnych dowiesz się, jak wykonać je własnoręcznie. Wystarczą dobre pomysły, termoutwardzalna masa FIMO i kilka drobiazgów. Ogromnym plusem tworzenia z masy FIMO jest to, że prace można utrwalić, wypiekając je w piekarniku. Po utwardzeniu elementy są trwałe i cieszą oko bardzo długo.

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: Łódź 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »