Firma » Biznes

Wawa TAXI - jazda z klasą

Wawa TAXI - jazda z klasą
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki Wawa TAXI taksówka to już nie tylko wygodny środek transportu, ale również prestiż. Firma ta, pod wieloma względami wyróżniająca się na tle tradycyjnej konkurencji, właśnie wzbogaca swoją flotę o nowe samochody klasy premium. Wśród nich nie zabraknie najnowszej propozycji od marki Mercedes.

 

Klienci Wawa TAXI to osoby oczekujące obsługi na najwyższym poziomie, dla których komfort i jakość obsługi stanowią priorytetowe wartości. A gwarancja osobistego szofera będącego do ich dyspozycji 24/7 oraz niezawodna punktualność jest tym czego szukają. Oferta Wawa TAXI skierowana jest do ludzi chcących dotrzeć na wyznaczone miejsce w dobrym stylu, więc dlaczego by nie mieli oni możliwości podróżować autami klasy premium? Luksusowe pojazdy Wawa TAXI, takie jak Mercedes-Benz klasy E, z pewnością nie zawiodą nawet najbardziej wygórowanych wymagań. Firma ta jest bowiem nastawiona na zapewnienie wszystkim swoim Klientom najwyższego komfortu, ekskluzywności i luksusu na wyciągnięcie ich ręki. Jazda po mieście autami Wawa TAXI z najnowszej linii premium, teraz może być prawdziwą przyjemnością. 

Więcej na: www.wawataxi.pl      Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »