Społeczeństwo » Społeczeństwo

WAWEL SERVICE DODAJE WIATRU W ŻAGLE KLUBOWI HORN KRAKÓW

WAWEL SERVICE DODAJE WIATRU W ŻAGLE KLUBOWI HORN KRAKÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Klub Żeglarski Horn Kraków wspierany przez największego krakowskiego dewelopera – Wawel Service odnosi kolejne sukcesy. Załoga obroniła tytuł Mistrza Świata w klasie Micro na 2015 rok.

 

 „Nasza załoga Micro w składzie Piotr Ogrodnik, Grzegorz Banaszczyk i Piotr Petryla, obroniła tytuł Mistrzów Świata na 2015 rok. To dla nas ogromny sukces. Mistrzostwa zakończyliśmy wygrywając 6 wyścigów i 3 razy zajmując 2 miejsce. Okazało się, że podium mistrzowskie jest dokładnie takie samo jak rok temu w Berlinie. Obrona tytułu jest dla nas spełnieniem tegorocznych sportowych marzeń, ale nie osiadamy na laurach – przed nami jeszcze wiele wyzwań” – mówi Andrzej Ogrodnik, trener zwycięskiej załogi.

Wawel Service pomaga lokalnemu klubowi żeglarskiemu już od kilku lat. Jako partner stale wspiera jego członków w dalszym rozwoju. Nie tylko jako partner, ale także jako wierny fan, Wawel Service kibicuje Klubowi Horn w jego sportowych zmaganiach i z radością przyjmuje wiadomości o jego dokonaniach.

„Cieszymy się, że nasz partner odnosi kolejne międzynarodowe triumfy. Obrona tytułu mistrza świata to wielka rzecz, tym bardziej jesteśmy dumni, że jako partner i przyjaciel możemy być częścią tego sukcesu. Mamy nadzieję, że przed członkami Klubu Żeglarskiego Horn Kraków jeszcze wiele takich wspaniałych chwil” – dodaje Bogusław Maciaś prezes zarządu Wawel Service.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »