Gospodarka » Bezpieczeństwo
Webinarium „DESKTOP CENTRAL – narzędzie do zarządzania oraz kontroli i bezpieczeństwa” - 16 marca
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Podczas spotkania zostaną omówione praktyczne zastosowania Desktop Central i jego zalety w okolicznościach pracy zdalnej, gdzie troska o bezpieczeństwo zasobów i kontrolę pracy stanowią istotne cele w prawidłowym funkcjonowaniu organizacji.
Agenda:
16 marca br. godzina 11:00-12:00
- Wprowadzenie do produktu Desktop Central – Andrzej Snopek
- Praca zdalna, wykorzystanie aplikacji do kontroli i wsparcia użytkownika – Tomasz Nowak-
- Bezpieczeństwo komputera poza firmą – Sławomir Sikorski
- Podsumowanie – Andrzej Snopek
więcej informacji: https://biztech.pl/webinarium-desktop-central-narzedzie-do-zarzadzania-oraz-kontroli-i-bezpieczenstwa/
Bezpłatna rejestracja: https://biztech.pl/formularz-rejestracyjny-webinarium-desktop-central-narzedzie-do-zarzadzania-oraz-kontroli-i-bezpieczenstwa/
Nadesłał:
INDALO
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)