Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weekend pod znakiem escape roomu w Centrum Handlowym Bielawy

„Kryptonim: ucieczka” pod takim hasłem przebiegać będzie najbliższy weekend w Centrum Handlowym Bielawy. W dniach 29-30 kwietnia klienci CH Bielawy będą mogli przenieść się do świata gry w specjalnym pokoju zaprojektowanym przez toruński escape room „Dom Kłódek”.

Udział w zabawie jest bezpłatny.

Escape room to popularna gra, w której grupa uczestników zostaje zamknięta w zagadkowym pokoju, z którego muszą się sami wydostać. Podczas dwudniowego wydarzenia w CH Bielawy każdy będzie mógł spróbować swoich sił w zabawie. Zasady gry są bardzo proste! Drużyna, składająca się z 2-4 osób, zostanie zamknięta w specjalnie zaprojektowanym pokoju na 20 minut. W tym czasie uczestnicy muszą jak najszybciej odnaleźć klucz do wyjścia, rozwiązując szereg zagadek i łamigłówek, odnajdując ukryte schowki i otwierając kłódki. Nad przebiegiem gry czuwa profesjonalny Mistrz Gry, który w razie potrzeby służy uczestnikom wskazówkami.

„Escape room-y to ciekawy i modny ostatnio sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny, znajomych czy kolegów z pracy. Zapraszamy wszystkich już w najbliższy weekend do CH Bielawy oraz sprawdzenia się w przygotowanych łamigłówkach i zagadkach! – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Liczba miejsc ograniczona. Escape room w Centrum Handlowym Bielawy będzie dostępny w dniach 29-30 kwietnia w godzinach 12:00-21:00. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 733-111-507.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »