Moda » Odzież

Weekend rabatów w Galerii Krakowskiej

Weekend rabatów w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna zawitała do Galerii Krakowskiej, a wraz z nią… Weekend rabatów.

W dniach 27-28 kwietnia na klientów największej Galerii w centrum Krakowa będą czekać atrakcyjne promocje. Obniżki przygotowały sklepy odzieżowe, salony jubilerskie, drogerie, księgarnie czy kawiarnie.

Weekend rabatów w Galerii Krakowskiej to prawdziwa gratka dla miłośników zakupów i okazja do skompletowania wiosenno-letniej garderoby w niższych cenach. W dniach 27-28 kwietnia w wielu salonach będzie można skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Wśród przecenionych artykułów znajdą się odzież, obuwie, kosmetyki, dodatki, bielizna, artykuły sportowe, usługi, a nawet wyposażenie domu.

Weekend rabatów w Galerii Krakowskiej będzie trwał dwa dni: w sobotę (27 kwietnia) w godzinach 9:00-22:00 i w niedzielę (28 kwietnia) w godzinach 10:00-21:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »