Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weekend z atrakcjami dla najmłodszych

Czy rodzinna wizyta w galerii handlowej zawsze musi oznaczać utrudnione, nieco chaotyczne zakupy? Jak uatrakcyjnić dzieciom czas podczas weekendowych wędrówek po sklepach? Centrum Factory Ursus znalazło sposób na nudę najmłodszych.

17 i 18 maja br. zaprasza całe rodziny do udziału w pokazach filmowych, które odbędą się w przygotowanym specjalnie na tę okazję Kinie Dziecięcym.

 

– Rodzice, którzy w najbliższy weekend wybiorą się do centrum Factory Ursus, będą mogli - na czas zakupów - pozostawić swoje maluchy pod opieką animatorów, w wyjątkowym Kinie Dziecięcym, zlokalizowanym w pobliżu salonu Mango. Tam, na dzieci czekają filmy animowane z przygodami ich ulubionych bohaterów – mówi Kamila Błazik, koordynator ds. marketingu w Factory Annopol i Factory Ursus – Akcja ta ucieszy nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców, którzy podczas trwania seansów dla najmłodszych, będą mogli skoncentrować się wyłącznie na robieniu zakupów.

 

Kino dziecięce to nie jedyna atrakcja, jaką dla dzieci przygotowało Factory Ursus. W sobotę, 17 maja br. odbędą się również warsztaty plastyczne, w trakcie których najmłodsi goście będą mogli wcielić się w rolę projektantów ubioru, tworząc kolaże i szyjąc stroje według własnego pomysłu. Ponadto na dzieci czekają zajęcia edukacyjne, podczas których będą mogły poznać modę różnych epok oraz podyskutować o różnicach pomiędzy ubiorem współczesnym a tym, jaki noszono w dawnych czasach. Dla ochotników przewidziano konkursy z nagrodami.

 

– Zajęcia plastyczne dla dzieci to doskonała okazja na rozwijanie ich kreatywności, wyczucia stylu oraz zdolności manualnych. Dzięki udziałowi w warsztatach, maluchy mogą zdobywać, poprzez zabawę, nowe umiejętności, dzięki czemu nauka staje się o wiele przyjemniejsza – dodaje Kamila Błazik.

 

Weekend atrakcji dla dzieci w centrum Factory Ursus organizowany jest pod patronatem portalu CzasDzieci.pl

 

# # #

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimissimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem www.ursus.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryUrsus

 

Marka Factory

 

Factory to sieć centrów typu outlet założona w 1996 roku w Hiszpanii przez firmę NEINVER, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce.

Centra te stanowią nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych.

 

Factory jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Łączna powierzchnia handlowa obiektów znajdujących w Polsce wynosi 84 500 m kw. W sklepach Factory oferowane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości, w cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Asortyment sprzedawany w Factory to niepowtarzalne produkty będące prototypami, nadwyżkami danej kolekcji lub pełnowartościowy, markowy towar z poprzednich sezonów.

 

Więcej informacji o centrach Factory można uzyskać pod adresem: www.factory.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »