Moda » Odzież

Weekend z modą w Porcie Łódź

Weekend z modą w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Najbliższy weekend w Porcie Łódź (4 – 5 marca) to prawdziwa gratka dla miłośników mody. Przez dwa dni w Centrum gościć będą młodzi niezależni projektanci, którzy zaprezentują swoją niepowtarzalną ofertę modową. Targi organizowane są w ramach cyklu Polska Szafa by Fashion Meeting.

Spotkanie z modą widzianą oczami uzdolnionych młodych twórców pozwala uzupełnić garderobę o niebanalne stroje. Taką możliwość dają organizowane w Porcie Łódź Targi Mody Niezależnej. Podczas wydarzenia każdy może znaleźć dla siebie coś wyjątkowego ponieważ projekty dostępne są w limitowanych seriach i pojedynczych egzemplarzach. Najbliższe spotkanie z młodymi projektantami odbędzie się w Porcie Łódź 4 i 5 marca w Atrium obok sklepu IKEA. Poza odzieżą, na targach nie zabraknie także propozycji uzupełnienia stylizacji poprzez różnego rodzaju akcesoria. Obok niebanalnych ubrań, zakupimy tu też torebki, biżuterię i inne dodatki prosto od projektantów.

 Targi mody z cyklu Polska Szafa by Fashion Meeting odbędą się w weekend – 4 – 5 marzec w godzinach pracy Centrum, sobota 10:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »