Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Węgierski portal walczy o polskich turystów

Od kilku tygodni pod adresem Noclegguru.pl polski turysta może znaleźć noclegi w ponad 174 krajach na całym świecie. Serwis funkcjonuje w 8 wersjach językowych. Właścicielem projektu jest Szallas.hu – lider na rynku online travel agentów w Europie Wschodniej.

Noclegguru.pl to platforma dla osób poszukujących sprawdzonego miejsca wypoczynku w Europie. Serwis prezentuje kilkadziesiąt tysięcy obiektów: od luksusowych hoteli i apartamentów po hostele, domy studenckie i kwatery prywatne. Największy wybór miejsc noclegowych znajdziemy m.in. w Austrii, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech. Ale nie brakuje wyszukanych i ciekawych obiektów we Francji, Hiszpanii, Chorwacji czy Rumunii.

Obecnie Grupa Noclegguru.pl jest w trakcie pozyskiwania partnerów z Polski. - Już teraz w bazie serwisu można znaleźć ponad 2,6 tys. obiektów. A to dopiero początek dynamicznego rozwoju tego projektu w naszym kraju - zapowiada Krzysztof Głąbiński, country manager.

Obecnie najwięcej osób poszukuje noclegu w typowo wakacyjnych miejscowościach, takich jak Zakopane, Kraków, Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Kołobrzeg czy Karpacz. Co ciekawe, aż 64% użytkowników serwisu stanowią kobiety. Co czwarty internauta natomiast przegląda zasoby portalu na urządzeniach mobilnych - smart fonach lub tabletach.

- Wszystko wskazuje na to, że mobile to wciąż niedoceniane źródło pozyskania klienta - zauważa Krzysztof Głąbiński. I dodaje – Dla nas to jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży i promocji usług noclegowych.

Poza responsywną wersją serwisu atutami projektu są: wygodne i szybkie wyszukiwanie, globalny zasięg, ponad 300 tys. faktycznych opinii o obiektach, brak konieczności opłaty z góry za rezerwację, ciekawe kryteria wyszukiwania, a także wyjątkowo atrakcyjne pakiety promocyjne.

Właściciel Noclegguru.pl jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. Zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników w swoich oddziałach m.in. w Budapeszcie, Belgradzie i Zagrzebiu.  Pod koniec lipca otwarto pierwsze biuro Grupy Noclegguru.pl w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Noclegguru

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »