Firma » Biznes

Weilandt Elektronik stawia na BEST image PR

Weilandt Elektronik stawia na BEST image PR
Zobacz więcej zdjęć »
Weilandt Elektronik, centrum serwisowe z niemieckimi korzeniami, powierzyło działania związane z public relations poznańskiej agencji BEST image PR. Współpraca zostanie oparta na szeroko zakrojonym media-relations.

Weilandt Elektronik to niezależne od producentów centrum naprawcze działające od 1991 roku na niemieckim rynku. Od września 2008 roku placówkę firmy znaleźć można również w polskim Lublińcu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Weilandt Elektronik oferuje naprawy, wypożyczanie, skup, obsługę serwisową, pogwarancyjną i stałą pomoc techniczną urządzeń, takich jak: kolektory danych, inwentaryzatory, przenośne terminale danych, skanery ręczne czy skanery kodów kreskowych.

W ramach współpracy BEST image PR zadba o wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy Weilandt Elektronik wśród polskich mediów i konsumentów. Działania te zostaną oparte na szeroko zakrojonych relacjach przede wszystkim z mediami biznesowymi i branżowymi.

Firma Weilandt Elektronik nie współpracowała do tej pory z żadną agencją public relations. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Osobą odpowiedzialną za kontakty z dziennikarzami z ramienia BEST image PR jest Zuzanna Szymańska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »