Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wesela

Wesela
Zobacz więcej zdjęć »
Ślub i wesele należą do najpiękniejszych, ale też najbardziej stresujących wydarzeń, z jakimi przyjdzie nam mierzyć się w dorosłym życiu
Mimo, iż jest to wydarzenie ze wszech miar radosne i pozytywne, wymaga ono dużego zaangażowania ze strony Państwa Młodych oraz ich Rodziców. Dogranie wszystkich szczegółów uroczystości, znalezienie odpowiedniego lokalu, oprawy muzycznej, cateringu i innych rzeczy stanowi naprawdę spore wyzwanie. Z tego powodu, wyznaczając datę ślubu i wesela, należy przede wszystkim rozpocząć od poszukiwania odpowiedniej sali, gdzie będziemy świętować to wspaniałe wydarzenie

Wesela w Lublinie

W okolicach Lublina, adresem szczególnie wartym polecenia jest Dworek Arkadia, słynący z organizacji wspaniałych wesel i innych uroczystości, jak spotkania firmowe, kolacje rodzinne, eventy oraz bankiety i studniówki. W zależności od liczby zaproszonych gości, Dworek Arkadia oddaje do dyspozycji Państwa Młodych dwie sale o różnej wielkości: salę kryształową, dedykowaną dla wesel na maksymalnie 150 osób oraz salę balową, mogą pomieścić aż 350 gości.

Każda z sal posiada swój unikalny klimat, wspaniały wystrój, zaś walory każdej z nich najlepiej jest poznać osobiście. Nowożeńców, pragnących zorganizować swoją wyjątkową uroczystość właśnie u nas, zapraszamy do odwiedzin. Wówczas nie tylko skosztują Państwo naszej wyśmienitej kuchni, ale również będą mogli docenić wyjątkowe walory akustyczne każdej z sal.

Dodatkowe korzyści

Każda Para Młoda, która zdecyduje się na organizację wesela w naszym Dworku, zyskuje w cenie wynajmu sali szereg dodatkowych bonusów, a przede wszystkim:

  • eleganckie powitanie chlebem i solą;
  • lampkę wina musującego dla każdego z zaproszonych gości;
  • podstawowy wystrój wybranej przez siebie sali oraz podstawowe dekoracje stołów;
  • lustro owoców w prezencie od firmy;
  • apartament dla Nowożeńców.

Charakter Dworku

Dworek Arkadia łączy w sobie to, co najlepsze: bogatą staropolską gościnność oraz najnowocześniejsze trendy w zakresie wystroju i organizacji wesela. Na życzenie Pary Młodej możemy również zorganizować wesele plenerowe, które ze względu na wyjątkowy charakter oraz szczególną formę zyskuje w naszym kraju coraz większa popularność. W każdym przypadku nasi kucharze i pozostały personel stają na wysokości zadania, dając z siebie wszystko,aby uświetnić ten wyjątkowy dzień w Państwa życiu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jest nam niezmiernie miło, że biorą Państwo pod uwagę nasz Dworek i będziemy zaszczyceni, mogąc towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu.

Artykuł opracowany przez Dom Weselny - Dworek ArkadiaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gebuko

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »