Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wesołe Miasteczko w VIVO! Stalowa Wola

Wesołe Miasteczko w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Jedna z najszybszych mobilnych kolejek górskich, latające koniki morskie w podwodnym świecie, dmuchane zjeżdżalnie, bajkowe karuzele, a także… wielki zamek strachu przywieziony z Hollywood – te i inne atrakcje pojawią się na parkingu VIVO! Stalowa Wola w ramach Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka upłynie w VIVO! Stalowa Wola pod znakiem doskonałej zabawy dla całej rodziny i potrwa… aż pięć dni! Wszystko za sprawą Wesołego Miasteczka, które pojawi się na parkingu przed centrum handlowym w dniach 30 maja-3 czerwca. Na najmłodszych i ich rodziców czekać tu będą m.in.: tor kartingowy ze zderzającymi się samochodzikami, przejażdżka bajkowym pociągiem, trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie oraz jedna z najszybszych kolejek górskich. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń organizatorzy przygotowali wyjątkową karuzelę –  wahadło. Na terenie lunaparku pojawi się również wielki zamek strachu w postaci dinozaura, sprowadzony z Hollywood. Śmiałkowie będą mogli odbyć tu wycieczkę pełną efektów specjalnych. Jest to jedyna taka atrakcja w Europie Środkowej.

Wszyscy klienci VIVO! Stalowa Wola, którzy zrobią w dniach 24 maja-3 czerwca zakupy za min. 50 zł i okażą paragon na stoisku konkursowym zlokalizowanym w okolicy drzwi obrotowych, otrzymają bilet do Wesołego Miasteczka. Wejściówkę będzie można wykorzystać w czasie funkcjonowania lunaparku tj. w dniach 30 maja-3 czerwca. Ilość biletów objętych promocją jest ograniczona. Mimo, że organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu wraz z wyczerpaniem się puli biletów objętych promocją, ich zakup na własną rękę będzie możliwy bezpośrednio na terenie lunaparku.

- Cieszymy się, że to właśnie przed naszym centrum handlowym pojawi się Wesołe Miasteczko, które zawita do Stalowej Woli. Aż przez 5 dni, w ramach Dnia Dziecka, nasi klienci będą mogli skorzystać tu z wielu interesujących urządzeń i atrakcji. Liczę, że lunapark będzie się cieszył dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców, a wspólnie spędzony czas na długo zostanie w pamięci – mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »