Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weź udział w wiosennym konkursie i wygraj skuter VESPA od Centrum Janki

Weź udział w wiosennym konkursie i wygraj skuter VESPA od Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Uwaga! Jedzie Pani Wiosna! Już w piątek 6 kwietnia startuje wiosenny konkurs w Centrum Janki, w którym klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych będą mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Do wygrania m.in. rowery, karty podarunkowe na kolejne zakupy w Centrum Janki oraz skuter VESPA PRIMAVERA. Zabawa potrwa do 21 kwietnia.

„Jedzie Pani Wiosna” to konkurs, którego celem jest wprowadzenie Klientów w wiosenny nastrój oraz nagrodzenie ich w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Centrum Janki. Aby wziąć udział w wiosennej zabawie wystarczy:

·        zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (sumują się maksymalnie dwa dowody zakupu z jednego dnia, w tym co najmniej 50 zł wydane w sklepach i punktach usługowych na terenie pasażu handlowego);

·        zarejestrować dowód/dowody zakupu w Punkcie Obsługi Konkursu;

·        oszacować liczbę papierowych kwiatów znajdujących się na ścianie (codziennie liczba kwiatów będzie się nieznacznie zmieniać).

Podczas trwania konkursu będzie tworzony ranking, w którym pierwsze miejsce zajmie osoba, która najdokładniej określi liczbę kwiatów na ścianie. Jeżeli dwa wyniki będą identyczne, wówczas o wyższym miejscu w rankingu decyduje wcześniejszy czas rejestracji paragonu. Codziennie na uczestników zabawy z najlepszymi wynikami czekają rowery, karty podarunkowe o wartości 100 zł i 250 złotych na zakupy w Jankach, akcesoria rowerowe oraz gadżety. Do zwycięzców nagród dziennych zostanie wysłany SMS z informacją o nagrodzie i terminie jej odbioru.

Finał konkursu odbędzie się 21 kwietnia o godz. 16.00 w Centrum Janki. Do finału zakwalifikuje się 10 uczestników zabawy, którzy najdokładniej oszacowali liczbę kwiatów na ściance (10 pierwszych osób z listy rankingowej). Zadanie finałowe będzie polegać na wyborze jednego z 10 kluczyków przez uczestników finału. Pierwsza osoba z rankingu otrzymuje pierwszeństwo wyboru, a na jego dokonanie ma ograniczony czas. Po dokonaniu wyboru finalista podchodzi do skutera i próbuje odpalić go wybranym kluczykiem. Tylko jeden kluczyk uruchomi VESPĘ. W przypadku powodzenia, uczestnik wygrywa skuter VESPA PRIMAVERA. Jeżeli próba nie zakończy się powodzeniem, wówczas finalista otrzymuje nagrodę pocieszenia – kartę podarunkową o wartości 500 złotych, a próbę odpalenia VESPY podejmuje kolejny uczestnik finału.

„Początek wiosny w Centrum Janki to szansa na wygranie nagród idealnych na wiosenne wojaże. W dniach 6-21 kwietnia codziennie w puli nagród rowery i karty podarunkowe na zakupy w Centrum Janki, a w wielkim finale skuter VESPA PRIMAVERA. Zapraszamy wszystkich Klientów do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin konkursu dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu oraz w siedzibie Organizatora.

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )