Dom » Budownictwo

Wicona głównym sponsorem „ZAK World of Facades“

Wicona głównym sponsorem „ZAK World of Facades“
Zobacz więcej zdjęć »
„ZAK World of Facades“ to międzynarodowa konferencja poświęcona projektowaniu innowacyjnych fasad. Tegoroczna edycja odbędzie się 4 listopada 2021 r. we Frankfurcie. Głównym sponsorem wydarzenia jest Wicona.

Podczas 83.edycji międzynarodowego cyklu konferencji, profesjonaliści z branży architektonicznej, budowlanej i inżynierskiej podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą ekspercką  w zakresie dostarczania  innowacyjnych i bezpiecznych fasad. W trakcie spotkania prelegenci przedstawią swoje prezentacje i wezmą udział w dyskusji na temat różnych trendów i wyzwań w branży.Tematem przewodnim  konferencji są“ Inteligentne i innowacyjne fasady dla odpornej i zrównoważonej infrastruktury“.

W trakcie wydarzenia niezwykły projekt architektoniczny, „Wieżę Senckenberg“, realizowany za pomocą zrównoważonego stopu aluminium Hydro CIRCAL zaprezentuje Dr.inż. Werner Jager- dyrektor ds. Aplikacji technicznych DACH z  Norsk Hydro.

Ze względu na hybrydowy charakter wydarzenia, Wicona będzie transmitować całą konferencje na żywo. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, potrzebna jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem: www.facadesde.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »