Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Widian, nowa marka w ofercie Quality Missala

Widian, nowa marka w ofercie Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Quality Missala poszerzyła ofertę o nową markę luksusową. Arabski Widian zadebiutował na półkach Perfumerii Quality kolekcją siedmiu zapachów.

Widian jest domem perfumeryjnym, który powstał w Abu Dhabi z inicjatywy arabskiego perfumiarza Alego Aljaberi. Zapachy komponowane dla marki Widian stanowią przykład współczesnego arabskiego perfumiarstwa, które tworząc nowoczesne kompozycje, cały czas czerpie ze swojego dziedzictwa i fascynującej historii.


Na półkach Perfumerii Quality znalazły się trzy zapachy reprezentujące Black Collection, dwie kompozycje z Gold Collection oraz dwie należące do Velvet Collection.

BLACK COLLECTION

Orientalny Black Collection I zaprasza na niespieszną wędrówkę przez krainy pachnące szlachetnym drewnem, egzotycznymi przyprawami i aromatem kadzidła.

Łagodnie orientalny Black Collection II zachwyca świeżością soczystych owoców, delikatnie słodkim aromatem róży i miękkim, zmysłowym akordem piżma.

Szyprowo-skórzany Black Collection III hipnotyzuje zmysłowym ciepłem skóry, szlachetną głębią nut drzewnych i mrocznym, intensywnym aromatem oudu, mchu i paczuli.

GOLD COLLECTION

Drzewny Gold Collection I jest zapachem promiennym, ciepłym i bardzo zmysłowym dzięki świetlistej ambrze, bukietowi białych kwiatów i cedrowo-piżmowej bazie. 

Kwiatowo-orientalny Gold Collection II miękko otula skórę hipnotyzując pudrowym aromatem i zachwycając balsamicznym ciepłem drzew i żywic.

 

VELVET COLLECTION

Kwiatowa Delma zachwyca bukietem kwiatów skąpanym w zniewalająco słodkich owocowych akordach, doprawionych aromatycznymi przyprawami.  

Łagodnie orientalna Liwa otula ciepłym aromatem kadzidła i oudu, zachwycając harmonią białych kwiatów i świeżą zielenią paczuli. 

Zapachy Widian dostępne są w Perfumeriach Quality Missala i wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 50 ml w cenach 975 zł za perfumy Black Collection i Velvet Collection oraz 1035 zł za perfumy Gold Collection.

Wszystkie kompozycje to ekstrakty perfum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »