Dom » Budownictwo

Widocznie więcej w wakacyjnej promocji OKNOPLAST!

Widocznie więcej w wakacyjnej promocji OKNOPLAST!
Zobacz więcej zdjęć »
W czasie letniego remontu warto pomyśleć o nowych oknach, a wraz z nimi o roletach. Do końca sierpnia przy zakupie okien OKNOPLAST wraz z roletami uzyskasz 6% rabat! Zniżka dotyczy wszystkich okien i rolet, w tym przełomowego okna PROLUX oraz najnowszej rolety Sol Evolution.

Światło źródłem samopoczucia

Od lat naukowcy udowadniają jak ważnym czynnikiem wpływającym na codzienne samopoczucie i zdrowie człowieka jest światło naturalne. W naszej szerokości geograficznej, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jesteśmy narażeni na deficyt promieni słonecznych.

Dlatego OKNOPLAST opracował innowacyjny system okienny PROLUX, którego nazwę można rozumieć jako „sprzyjający światłu". „PROLUX wyróżnia między innymi większa powierzchnia szyby i smuklejsze profile PVC, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego. Na nowoczesny design okna składa się m.in. tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem." - przekonuje Grzegorz Bułat, Kierownik Technologii OKNOPLAST. Nowatorski system PROLUX to odpowiedź na trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków, w których kluczowe role odgrywają światło i przestrzeń.

Zalety rolety

Podstawową funkcją rolet zewnętrznych jest ochrona przez czynnikami atmosferycznymi. Ich zastosowanie tworzy dodatkową barierę, poprzez którą mamy możliwość zwiększyć izolacyjność cieplną oraz akustyczną przegrody okiennej. Rolety w okresie letnim chronią wnętrze przed przegrzaniem, w zimowym przed utratą ciepła. Odpowiednio zabezpieczona i zamontowana puszka rolety w murze, czy też wyposażenie jej w dodatkowe przekładki termiczne, zapewniają większą izolacyjność termiczną całej konstrukcji. Swoją rolę odgrywa również pancerz wypełniony pianką poliuretanową - w momencie opuszczenia tworzy dodatkową warstwę powietrzną pomiędzy środowiskiem zewnętrznym, a oknem. Poza walorami termicznymi rolety stanowią również dodatkowe zabezpieczenie budynku przed uszkodzeniami mechanicznymi, chronią naszą prywatność i poprawiają bezpieczeństwo.

System rolet nadstawnych Sol Evolution jest produktem, który można stosować zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji budynków już istniejących. Jest to rozwiązanie uniwersalne, spełniające wymagania zwolenników rolet niezabudowanych, zabudowanych od wewnątrz lub zewnątrz oraz całkowicie zabudowanych. „Nowy produkt OKNOPLAST jest jedynym na rynku, gdzie standardowo stosowana jest izolacja o wyższych parametrach termoizolacyjnych. Dodatkowa zaleta to systemowe łączenie z ramą specjalnie opracowane do okien OKNOPLAST, a także dopasowanie kolorystyki skrzynki rolety do koloru okna. Poza tym istotną przewagą jest głębokość skrzynki, która nie powoduje trudności przy innych pracach remontowych." - dodaje Grzegorz Bułat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oknoplast

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »