Dom » Wnętrza

Więcej kuchennych rewelacji w duecie - oferta przedłużona do końca lutego

Więcej kuchennych rewelacji w duecie - oferta przedłużona do końca lutego
Zobacz więcej zdjęć »
Promocyjna oferta Deante w styczniu cieszyła się tak dużym powodzeniem, że zadecydowano o jej przedłużeniu o kolejny miesiąc. Korzystne ceny na wybrane zlewozmywaki w zestawach z dopasowanymi bateriami dostępne są do końca lutego.

To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli skorzystać z promocji na zestawy kuchenne. Docelowo oferta miała trwać tylko do końca stycznia. Kuchenne rewelacje w duecie to osiem różnych modeli zlewozmywaków skompletowanych z bateriami w dopasowanej stylistyce. Obniżone ceny dotyczą zarówno zestawów stalowych, jak granitowych.

Promocyjne modele dostępne są w różnych kształtach i kolorach – granitowe zlewozmywaki występują w odcieniu piaskowym i grafitowym, powierzchnia stalowych może być gładka lub pokryta dekorem. Wszystkie zlewozmywaki są jednokomorowe i w komplecie z baterią dostępne są już od 319 zł. Przedłużona oferta trwa tylko do końca lutego lub do wyczerpania zapasów.


Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »