Firma » Biznes

Więcej możliwości w Vis à Vis Wilanów

Więcej możliwości w Vis à Vis Wilanów
Zobacz więcej zdjęć »
Vis à Vis Wilanów poszerzył swoją ofertę o nowe punkty handlowe oraz usługowe. Do grona najemców parku handlowego dołączyły: Touch of Art Permanent Beauty, Optique, zoozoo.pl, Poczta i paczkomat InPost.

Vis à Vis Wilanów stale rozbudowuje ofertę o kolejne sklepy i usługi. W parku handlowym otworzył się salon Touch of Art Permanent Beauty, który oferuje makijaż permanentny oraz pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka słynie z profesjonalizmu i najwyższej jakości wykonywanych usług. Specjaliści, którzy szkolą się u najlepszych trenerów z całego świata oraz najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje doskonałe efekty oraz wyjątkową atmosferę. Salon w Vis à Vis Wilanów zlokalizowany jest przy Kwestii Smaku i zajmuje powierzchnię blisko 50 mkw.

W parku handlowym w ostatnim czasie pojawił się także salon optyczny Optique. W sklepie zakupić można zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. Na 47 mkw. dostępne są produkty znanych i kultowych marek m.in. Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Prada, Persol, Tom Ford, Guess, Polo, Ana Hickmann. Na miejscu do dyspozycji pozostaje również optometrysta, który zadba o profesjonalne badanie wzroku i dobierze odpowiednie soczewki kontaktowe i szkła okularowe.

W Vis à Vis Wilanów znalazła się również oferta dedykowana zwierzętom. Nowo otwarty sklep zoologiczny zajmujący 67 mkw. zoozoo.pl proponuje wyłącznie produkty najlepszej jakości - karmy suche i mokre oraz zabawki. Na miejscu do dyspozycji klientów pozostaje także profesjonalny personel, który doradzi i wskaże najodpowiedniejsze artykuły. Sklep znajduje się naprzeciwko drogerii Hebe.

Park handlowy poszerzył również ofertę z sektora usług. Codziennie w Vis à Vis Wilanów otwarty jest punkt pocztowy, natomiast obok RTV EURO AGD działa paczkomat marki InPost. Poczta Polska zajęła 148 mkw. powierzchni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »