Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Więcej połączeń autokarowych PolskiBus.com na trasie: Warszawa – Łódź – Wrocław – Praga

•Nowe, dogodnie godziny połączeń do Pragi, Wrocławia i Łodzi z przystanku autobusowego Metro Wilanowska (stanowisko 14) w Warszawie •Pięć kursów dziennie do i z Wrocławia,w tym połączenia dzienne i nocne •Zmienione, dogodne godziny połączeń z Warszawy do Pragi •Nowe godziny połączeń do i z Łodzi

PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe ogłasza nowe, dogodne połączenia z Warszawy do Łodzi, Wrocławia i Pragi. Nowe godziny połączeń obowiązywać będą od 6 lutego 2012 r. Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już od 23 stycznia br. na stronie www.PolskiBus.com. Ceny rozpoczynają się już od
1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.
Już od 6 lutego br. autokary PolskiBus.com pojadą według ulepszonego, rozbudowanego o nowe godziny rozkładu jazdy. W nowej ofercie znajdzie się pięć kursów dziennie do i z Wrocławia, trzy połączenia do Łodzi oraz dwa połączenia dziennie do Pragi. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji na stronie www.PolskiBus.com. Ceny biletów zawsze zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej i wzrastają, gdy zbliża się data podróży.
Zgodnie z nowym rozkładem jazdy autokary z Warszawy do Wrocławia odjeżdżać będą aż 5 razy dziennie
w godzinach: 9:50, 14:00 (kursy bezpośrednie) oraz 7:00, 18:00, 21:00 (połączenia z przystankiem w Łodzi).
PolskiBus.com zapewni również nowe godziny połączeń z Warszawy do Pragi. Autokary do Pragi będą odjeżdżać o nowych godzinach: 7:00 i 18:00.Bilety można rezerwować już od 23 stycznia 2012 r. na stronie www.PolskiBus.com, przy użyciu prostej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki połączeń.   
Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodaje: „Łódź, Wrocław i Praga od początku naszej działalności cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów. Mamy nadzieję, że większa liczba połączeń oraz nowe, dogodne godziny odjazdów spełnią oczekiwania naszych Klientów, którzy już od 6 lutego będą mogli korzystać z naszego udoskonalonego rozkładu jazdy. Łódź, Wrocław czy Praga to idealne miejsca na zimowy wypoczynek. Jestem bardzo zadowolony, że coraz więcej osób stawia na wysoki standard podróży w korzystnych cenach. Z pewnością dzięki PolskiBus.com wielu pasażerów spędzi niezapomniane chwile w tych przepięknych miejscach.”
PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do internetu. Nowoczesne autokary PolskiBus.com dodatkowo wyposażone są w luksusowe regulowane skórzane siedzenia, ogrzewanie i klimatyzację.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »