Firma » Biznes

Więcej sklepów w Agorze Bytom. Umowy podpisane

Więcej sklepów w Agorze Bytom. Umowy podpisane
Zobacz więcej zdjęć »
Dwa razy większe Pepco, lubiany sklep dziecięcy i ogólnopolski operator klubu fitness. Oferta Agory Bytom będzie jeszcze bogatsza. Galeria handlowa podpisała umowy z nowymi najemcami.

Agora Bytom to największa galeria handlowa w Bytomiu. Aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i jeszcze lepiej zaspokajać ich potrzeby, jesienią oferta handlowo-usługowa Agory powiększy się o kolejne sklepy. Umowy z nowymi najemcami są już podpisane.

 

- Stale dążymy do tego, aby oferta Agory Bytom była jak najbardziej zróżnicowana i atrakcyjna dla naszych klientów. Jestem przekonana, że nowe marki spodobają się naszym gościom – wyjaśnia Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.


Największą zmianą w Agorze Bytom będzie nowy salon Pepco. Klienci niewątpliwie będą zadowoleni, ponieważ Pepco będzie jesienią dwa razy większe niż dotychczas i zajmie blisko pół tysiąca metrów kwadratowych powierzchni na poziomie 1. Planowane otwarcie na przełomie września i października.

 

Zupełną nowością w Agorze Bytom będzie pojawienie się jednego z najbardziej znanych sklepów z produktami dla dzieci. Mowa oczywiście o Smyku, którego otwarcie zaplanowano na przełom października i listopada. Smyk znajdzie się na poziomie -1, tuż przy salonie EURO RTV AGD.

 

Warto także wspomnieć o punktach, które pojawiły się Agorze w ostatnim czasie. Od lipca na poziomie 2 i 3 działa nowy klub fitness, którego operatorem jest znana, ogólnopolska sieć Calypso, licząca 50 klubów w 21 miastach Polski. W ciągu ostatnich miesięcy podpisano także nową umowę także z marką Inglot. Jej efektem jest działający już punkt z kosmetykami na poziomie 0.

 

Oferta Agory Bytom nieustannie poszerza się o nowych najemców. Wiosną wzbogacili ofertę gastronomiczną. Wśród nowości pojawiła się kawiarnia Carte d’Or, cukiernia Krakowskie Wypieki, Prawdziwe Lody oraz inny znany i popularny brandTchibo. Jeszcze wcześniej do grona najemców dołączyło Ryłko – polska firma obuwnicza z ponad 50-letnią tradycją.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »