Moda » Odzież

Więcej smaków i ubrań w Magnolia Park

Więcej smaków i ubrań w Magnolia Park
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa restauracja we francuskim klimacie oraz butik z propozycją stylowych ubrań dla kobiet. W Magnolia Park otwarto pierwszy na Dolnym Śląsku butik Pako Lorente Woman i restaurację La Paryżanka.

W restauracji La Paryżanka klienci mogą wybierać wśród naleśników w kilkudziesięciu odsłonach – na słodko, słono, a także w wersjach wegetariańskich. Menu dopełniają kruche sałaty z soczystą kaczką lub kurczakiem. Tworząc lokal zadbano o każdy detal - dzięki temu klienci czują się tutaj jak na francuskim skwerze. Nowa restauracja znajduje się na pierwszym piętrze (w nowej części Magnolia Park), pomiędzy sklepem Empik a salą zabaw Labibu. La Paryżanka dołączyła do działającej w tym miejscu od kilku dni restauracji Vivian, a także otwartych wiosną lokali Pizza Hut, Ohh! Sushi&Grill! i Kuchnia Marche.

Drugą nowością jest Pako Lorente Woman. Butik oferuje duży wybór ubrań i dodatków dla kobiet z elementami zapożyczonymi z „męskiej szafy”. Kolekcję charakteryzuje minimalizm, proste, klasyczne kroje w nowoczesnym wydaniu oraz dobrej jakości tkaniny. Salon w Magnolia Park jest jednym z nielicznych w Polsce i pierwszym w regionie. Klienci znajdą go na parterze, pomiędzy salonami Cubus i Oysho.

Zapewniamy najbardziej różnorodną i kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku, dlatego stawiamy na oczekiwane i poszukiwane marki. Udowadniamy, że jesteśmy miejscem najlepszym na zakupy, ale również na chwilę relaksu przy dobrym posiłku – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

To kolejne w ostatnim czasie poszerzenie oferty Magnolia Park. Od niedawna miłośnicy mody mają do dyspozycji: Quiosque, Tatuum, Badura, Kubenz, Kortas, Olsen, Etam. W nowych, większych lokalach otworzyły się ostatnio m.in. sklepy Ochnik, Cropp i Lavard. Większa jest również oferta restauracyjna poszerzona o: Burger King, Pizza Hut Express, Mr Chilly, Sevi Oriental i Guty Food. Nowością jest także sklep z zabawkami Toys Box.

Największa galeria handlowa w regionie liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Wśród ok. 250 sklepów i punktów usługowych działa ok. 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji 800 miejsce w rozbudowanej strefie restauracyjnej, 860 miejsc w restauracjach z obsługą kelnerską oraz 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »