Dom » Architektura

Wiedza podstawą sukcesu - szkolenia z marką Sanplast

Wiedza podstawą sukcesu - szkolenia z marką Sanplast
Zobacz więcej zdjęć »
Nie ma sukcesu firmy w oderwaniu od jej pracowników i całego otoczenia. Jednym z istotniejszych działań dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, jest permanentne podnoszenie kwalifikacji zarówno osób w nim zatrudnionych, jak i współpracowników np. architektów, instalatorów czy partnerów handlowych.

Inwestowanie w dokształcanie jest bardzo istotne z punktu widzenia zewnętrznego wizerunku firmy. Warto zainwestować w wiedzę – szczególnie gdy jedynym kapitałem, którego potrzebujemy, jest czas. SANPLAST S.A. prowadzi regularne szkolenia architektów, instalatorów, inwestorów oraz swoich partnerów handlowych.

Dla każdego coś dobrego.

Mądrze wykorzystane najnowsze technologie w połączeniu z wyspecjalizowanym personelem pozwalają już dzisiaj uzyskać przewagę konkurencyjną, a w przyszłości tendencja ta może być tylko  silniejsza. SANPLAST S.A. zdaje sobie sprawę z tego, aby kursy okazały się skuteczne, należy je z pieczołowitością dostosować do grupy odbiorców. „Zależy nam, aby nasze spotkania wpisywały się w potrzeby naszych odbiorców. Zupełnie inną tematykę podejmujemy na szkoleniach dla instalatorów, które są ze względu na specyfikę ich pracy, stricte warsztatowe. Inwestorom i architektom przybliżamy asortyment naszych produktów, pokazujemy to, że dostosowujemy się do potrzeb klientów, oferując m.in. produkty na  indywidualne zamówienie. Partnerzy handlowi, poza podstawowymi informacjami o naszych produktach, poznają tajniki najnowszych technik sprzedaży. ” - mówi Marcin Wargoś specjalista ds. szkoleń Sanplast SA.

Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach oferowanych przez firmę Sanplast S.A. to dla wielu instalatorów, architektów czy partnerów handlowych istotne wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego. Oczywiście, oprócz samych szkoleń, istotne są przekazywane przez producenta materiały. Stanowią one nie tylko ważne uzupełnienie informacji przekazywanych podczas szkoleń, ale i narzędzie do codziennej pracy instalatorów, serwisantów, czy projektantów.

 „Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest ciągłe doszkalanie. Duże zainteresowanie proponowanymi kursami to dowód, na to że grupy te potrzebują merytorycznego wsparcia ze strony producenta. Zawsze jako priorytet traktowaliśmy bezpośrednie relacje np. podczas naszych szkoleń  spotkań, ponieważ tylko one dają możliwość obustronnej wymiany informacji. A to jest dla nas bardzo ważne. – podkreśla Marcin Wargoś specjalista ds. szkoleń Sanplast SA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »