Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

„WiedzoDzielnia” - Współpracownicy Mars dzielą się doświadczeniem z NGO’s!

„WiedzoDzielnia”  - Współpracownicy Mars dzielą się doświadczeniem z NGO’s!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiedza to klucz do sukcesu! Dlatego Współpracownicy Mars Polska postanowili zaangażować się w wyjątkowy projekt realizowany przez Fundację Pro NGO. Przez cały czerwiec organizacje pozarządowe będą mogły skorzystać z 13 darmowych szkoleń z tematyki biznesu.

Będzie to idealna okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej o trendach i metodach w zarządzaniu projektami, narzędziach marketingowych, czy o tajnikach mediów społecznościowych. Nie możecie tego przegapić!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNa początku czerwca wystartował projekt pod hasłem „WiedzoDzielnia”. Współpracownicy Mars Polska, którzy na co dzień pracują m.in. w obszarze sprzedaży, produkcji, marketingu, zakupów, HR czy zarządzania projektami, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Działania te realizowane są w ramach programu wolontariatu pracowniczego (Mars Volunteering Program).

Warsztaty przeprowadzone we współpracy z Fundacją Pro NGO będą okazją do podniesienia kompetencji pracowników organizacji pozarządowych, zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju działalności. Duży nacisk zostanie położony na zdobywanie wiedzy niezbędnej do efektywnego nawiązywania współpracy z biznesem.

„WiedzoDzielnia” to przykład tego, jak w efektywny i atrakcyjny sposób połączyć ideę wolontariatu, zachęcając pracowników do wykorzystania swojego potencjału, wiedzy

i kompetencji w słusznej sprawie – mówi Daria Kulińska, dyrektorka ds. korporacyjnych Mars Polska. Projekt pomaga też odpowiadać na potrzeby organizacji pozarządowych i sprawia, że biznesowe know how, przekłada się na wsparcie społeczności.

Spotkania nastawione są na przekazywanie praktyczniej i aktualnej wiedzy, która jest przydatna do budowania trwałych relacji z biznesem oraz realizacji różnorodnych inicjatyw. Podczas warsztatów przedstawiciele NGO’s poznają m.in tajniki zarządzani projektem w sposób kreatywny dzięki metodzie Design Thinking, strategie i narzędzia negocjacyjne oraz wiele innych.

Projekt „WiedzoDzielnia” stwarza wspaniałe okoliczności do podniesienia kompetencji pracowników organizacji pozarządowych i rozwoju nowej ścieżki działalności poprzez zdobycie nowej wiedzy oraz umiejętności. To okazja dla lokalnych organizacji, aby dzięki uczestnictwu w spotkaniach, zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże podnieść efektywność pracy. Cieszymy się, że to właśnie Współpracownicy Mars postanowili podzielić się własnym doświadczeniem – mówi Grzegorz Ludwin, Prezes Zarządu Fundacji Pro NGO.

Warsztaty odbywać się będą w formie online. Żeby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wejść na stronę www Fundacji Pro NGO i kliknąć w harmonogram. Przy każdym ze szkoleń umieszczony został link z zapowiedzią warsztatu oraz formularz rejestracyjny. Program został podzielony na 13 spotkań, które potrwają do końca miesiąca.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! https://pro-ngo.pl/firma-mars-i-jej-wspolpracownicy-profesjonalizuja-ngosy/

-------------------------------------------------------------------------------------

O Fundacji Pro NGO:

Fundacja Pro NGO wspiera działania organizacji pozarządowych oraz jej odbiorców. Głównym celem Fundacji jest prowadzenie działań, które mają na celu ułatwić współpracę organizacji pozarządowych z firmami oraz instytucjami rządowymi.

Inspirujemy do działania firmy, korporacje oraz urzędy, tworząc innowacyjne projekty społeczne.

Mottem przyświecającym naszej Fundacji jest „Uczymy NGO mówić językiem biznesu”. Chcemy promować
„3 sektor” i jego działania, wzmacniać komunikację i nawiązywanie współpracy między organizacjami, urzędami
i rynkiem.

O Mars Polska:

Mars Incorporated to prywatna firma rodzinna, która liczy 115 000 Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Zatrudniamy pełnych entuzjazmu Współpracowników, których łączy i którym przyświeca Pięć Zasad. Każda z nich – Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność – inspiruje nas w codziennej pracy.

W Polsce Mars inwestuje od 1992 roku. Obecnie biznes Marsa w naszym kraju obejmuje segment Mars Wrigley (wyroby czekoladowe, gumy do żucia, miętusy i cukierki owocowe), Petcare (jedzenie dla zwierząt) oraz Mars Global Services (centra usług wspólnych, które dostarczają usług HR, zakupowych i finansowych spółkom Mars w wielu krajach). Częścią naszego biznesu jest także Royal Canin.

We wszystkich fabrykach i biurach w Polsce zatrudniamy ponad 3 tysiące osób, których nazywamy Współpracownikami. Podkreślamy w ten sposób wkład każdego z nich w rozwój firmy i odpowiedzialność za budowanie przyszłości Marsa. W Polsce działają nasze 4 fabryki (Janaszówek, Sochaczew, Poznań, Niepołomice),
w których produkujemy znane i lubiane przez naszych konsumentów produkty: wyroby czekoladowe (m.in. MARS®, M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®), gumy do żucia i miętusy (ORBIT®, WINTERFRESH®, AIRWAVES®) oraz karmę dla zwierząt (PEDIGREE®, CHAPPI®, ROYAL CANIN®, SHEBA®, WHISKAS®, PERFECT FIT®).

Jesteśmy także odpowiedzialnym przedsiębiorcą, jednym z najbardziej pożądanych pracodawców i dobrym sąsiadem. Jako firma rodzinna planujemy biznes w perspektywie pokoleń. Nasz biznes budujemy w trosce
o środowisko i ludzi, generując wzrost będący powodem do dumy. W całym naszym łańcuchu wartości, zrównoważony rozwój pozostaje zdecydowanie jednym z najważniejszych aspektów.

Więcej informacji na www.mars.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkrzyszton

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »