Rozrywka i wypoczynek » Święta

Wielka Babka na Wielkanoc dla klientów Serenady!

Wielka Babka na Wielkanoc dla klientów Serenady!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkanoc to wyjątkowy czas, pełen radości i bliskości. Aby podkreślić wiosenny klimat i domową atmosferę, Centrum Serenada już po raz kolejny, postanowiło osłodzić swoim klientom przedświąteczne oczekiwanie. Za każde 300 zł wydane na zakupy, klienci otrzymają w prezencie wielką 1,5 kg babkę.
W terminie 13 - 14 kwietnia, za każde zakupy o wartości co najmniej 300 zł, udokumentowane maksymalnie dwoma paragonami, klienci Centrum Serenada otrzymają wielką babkę wielkanocną, przygotowaną przez Cukiernię Adam Adamek.

Aby otrzymać słodki upominek, należy zrobić zakupy w dowolnych punktach handlowych lub usługowych na terenie Centrum Serenada oraz zgłosić się w tym samym dniu do osoby obsługującej stoisko pro-sprzedażowe, zlokalizowane w Centrum Serenada przy Placu Spotkań. Po zweryfikowaniu paragonu, wielka i pyszna wielkanocna babka, trafia w ręce klienta.

Wielkanocne babki będą dostępne do wyczerpania zapasów, a ich odbiór obowiązuje wyłącznie za okazaniem maksymalnie dwóch paragonów z tego samego dnia.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej www.centrumserenada.pl oraz w Punkcie Informacyjny Centrum Serenada.


Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »