Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Wielka loteria w Galerii Młociny

Galeria Młociny przygotowała dla swoich gości wyjątkową, jesienną niespodziankę. W dniach od 19 września do połowy listopada wszyscy klienci centrum handlowego mogą wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą jest mieszkanie w Warszawie.

Ponadto, dla wszystkich zainteresowanych przygotowano tysiące atrakcyjnych i wartościowych nagród. Wielki finał, na którym poznamy zwycięzców, odbędzie się 16 listopada. Choć powodów do odwiedzin całe mnóstwo, a wśród nich debiuty aż czterdziestu nowych marek, ten z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich tych, którzy chętnie spacerują alejami bielańskiego centrum handlowego. 

Jesienna niespodzianka, którą Galeria Młociny przygotowała dla swoich gości, z całą pewnością zwróci uwagę niejednego warszawiaka. Wielka Loteria „M jak Mieszkanie”, która rozpocznie się już 19 września, to niepowtarzalna okazja na wygranie tysięcy wartościowych nagród. Każdego dnia dla gości galerii przygotowano aż 100 nagród natychmiastowych. Wśród nich karta o wartości 1000 zł, 2 karty o wartości 500 zł, a także 3 karty o wartości 200 zł. Największym zaskoczeniem są jednak nagrody główne – robot gotujący Kenwood Cooking Chef, telewizor marki Panasonic 65”, a przede wszystkim ta najważniejsza, czyli nowe mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Bielany. Każde zgłoszenie to szansa na nagrodę natychmiastową oraz udział w losowaniu nagród głównych. Wielki finał, na którym poznamy zwycięzców, odbędzie się 16 listopada. Obecność będzie obowiązkowa, a każdy z zainteresowanych powinien posiadać oryginał paragonu.   

Udział w loterii jest niezwykle prosty. Wystarczy zarejestrować paragon na zakupy zrobione w jednym ze sklepów Galerii Młociny o minimalnej wartości 30 zł w aplikacji internetowej dostępnej pod adresem mlociny.app. Przed pierwszą rejestracją należy zalogować się do aplikacji, korzystając z jednej z trzech dostępnych metod: logowania za pomocą SMS, poprzez konto Google lub poprzez konto Facebook. Rejestracja paragonu polega na wykonaniu jego zdjęcia za pomocą kamery urządzenia i automatycznego odczytania danych. W przypadku braku takiej możliwości uczestnicy będą mogli samodzielnie podać datę zakupu, wybrać nazwę sklepu lub punktu usługowego oraz wprowadzić numer paragonu i jego wartość. 

Informacje na temat licznych wydarzeń oraz atrakcji w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »