Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wielka podróż do świata dinozaurów i regionalne przysmaki Port Łódź zaprasza na kolejne wydarzenia

Wielkimi krokami zbliża się ostatni piątek miesiąca, a to oznacza tylko jedno – zabawę pełną niespodzianek dla najmłodszych w ramach comiesięcznej akcji „Dzień Dziecka przez cały rok”!

Tym razem maluchy przeniosą się do prehistorycznego świata dinozaurów. Natomiast już od dzisiaj w Porcie Łódź skorzystać można z oferty pierwszego w tym roku Jarmarku Produktów Regionalnych, który pozostanie w Centrum do soboty włącznie.  

 

Wszyscy mali miłośnicy dinozaurów z pewnością ucieszą się z kolejnej atrakcji, którą na najbliższy piątek (28 stycznia) przygotował dla nich Port Łódź. Pierwsza w tym roku akcja z cyklu „Dzień Dziecka przez cały rok” odbędzie się w prehistorycznym klimacie. Na terenie Portu Łódź ukrytych zostanie pięć jaj dinozaurów. I tu właśnie do akcji wkroczą nasi mali poszukiwacze, których zadaniem będzie odnalezienie wszystkich poukrywanych jaj. Każdy maluch, który odnajdzie tajemnicze jaja w nagrodę będzie mógł rozbić dino piniatę zmnóstwem niespodzianek w środku! Dzieci, które nie znajdą wszystkich pięciu jaj także otrzymają upominek w postaci maski dinozaura. Na wszystkich uczestników zabawy czekają również kartonowe brontozaury od IKEA do samodzielnego złożenia i pokolorowania. Atrakcje dla najmłodszych potrwają od godziny 12:00 do godziny 20:00, dodatkową atrakcję dla najmłodszych stanowić będzie taneczny korowód po Centrum, który poprowadzi prehistoryczny dinozaur. 

 

W tegorocznej edycji akcji „Dzień Dziecka przez cały rok” za każdy udział w wydarzeniu, rodzice lub opiekunowie pociechy mogą zbierać pieczątki. Trzy stempelki to 30 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach Portu Łódź, natomiast zebranie 6 pieczątek uprawnia do odebrania karty upominkowej o wartości 80 zł. Pieczątki oraz karty podarunkowe można odbierać w punkcie akcji zlokalizowanym w Atrium obok sklepu IKEA. 

 

Od wtorku (25 stycznia) do soboty włącznie (29 stycznia) Port Łódź zaprasza na pierwszy w tym roku Jarmark Produktów Regionalnych. Wystawcy tradycyjnie czekać będą na Klientów w pobliżu sklepu Media Markt w godzinach funkcjonowania Centrum – 10:00 – 21:00. Na jarmarku zakupić będzie można produkty nieprzetworzone pochodzące prosto od producentów, m. in. ser koryciński, różnego rodzaju miody czy chleb wypiekany na naturalnym zakwasie. Na stoiskach znajdą się ponadto wędliny, przyprawy i suszone owoce. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »