Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Wielka siła leczenia zaklęta w ziołach

Co prawda nie zastąpią one tradycyjnej medycyny ani nie poradzą sobie z niektórymi schorzeniami to zioła wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. Kto może skorzystać z ich mocy i w czym właściwie mogą pomóc?


Prawie każda babcia ma swoje ulubione zioła. Te preparaty roślinne mogą być odpowiedzią na mnóstwo przeróżnych jednostek chorobowych. Przykładowo jeśli chodzi o kłopoty z trawieniem to nawet i lekarze przepisują suplementy oparte na ziołach zamiast faszerować pacjenta chemią. Dlatego moda na naturalne składniki zawarte w roślinach wcale nie przemija - wręcz przeciwnie bo powstaje coraz więcej sklepów sprzedających preparaty oparte o naturalne surowce. Przykładem może być firma Dary Natury która działa na polskim rynku już od wielu lat i nieustannie poszerza swoją działalność.

Do flagowych jej produktów należą suplementy oparte o naturalne wyciągi z wielu ziół. Mogą to być produkty wspomagające chudnięcie czy poprawiające koncentracje. Jednak tak jak to bywa w przypadku innych produktów możemy mieć do czynienia z różną skutecznością. I tak w przypadku niektórych rodzajów produktów może ona być na poziomie placebo a w innych zmiany będą zauważalne. Dlatego zawsze czytajmy skład każdego suplementu.

Kolejny ciekawym polskim wytwórcą suplementów jest Colfarm bazujący także na ziołach i produktach roślinnych. Tutaj znajdziemy suplementy przeznaczone na konkretne schorzenia. Żylaki, rwa kulszowa czy migrenowe bóle głowy - każda jednostka chorobowa ma swój odpowiedni produkt do przeciwdziałania. Ta firma to przykład jak z niewielkiego zakładu produkującego herbatki ziołowe można przekształcić się w firmę dostarczającą setki jak nie tysiące opakowań dobrej jakości produktów na polski i zagraniczny rynek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ageprass

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »