Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wielka świąteczna zbiórka dla Domów Dziecka Do Portu Łódź nadjeżdżają MotoMikołaje!

W najbliższą sobotę 20 listopada w Porcie Łódź pojawią się wszystkim już bardzo dobrze znani MotoMikołaje! Grupa motocyklistów, jak co roku, zbierać będzie fundusze na prezenty świąteczne dla podopiecznych z łódzkich Domów Dziecka.

Radość dziecka z prezentu znalezionego pod świątecznym drzewkiem trudno opisać słowami! A każde dziecko, bez wyjątku i w takim samym stopniu zasługuje na uśmiech i upominek od Świętego Mikołaja. Swoją cegiełkę, która pomoże spełnić marzenia najmłodszych z Domów Dziecka nr 2, 3, 6 i 15 będzie można dołożyć 20 listopada w Porcie Łódź. Tego dnia w Centrum w godzinach 10:00 – 21:00 gościć będą MotoMikołaje, którzy za okazane wsparcie odwdzięczą się pamiątkowymi zdjęciami i wystawą motocykli. Jednoślady będzie można zobaczyć w Porcie Łódź obok sklepu IKEA.  Będzie aż 10 pojazdów, 2 motocykle elektryczne, pojawią się nawet mikołajowe sanie!

 

MotoMikołaje to grupa motocyklistów, którzy w okresie przedświątecznym organizują w różnych miastach Polski charytatywne zbiórki dla najmłodszych pozostających w Domach Dziecka. Port Łódź po raz kolejny przyłącza się do tej szlachetnej inicjatywy i zaprasza wszystkich do udziału w akcji! Pamiętajmy, każdy może zostać Świętym Mikołajem i spełnić gwiazdkowe marzenia dzieci. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »